Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Słyszeliście co będzie w Rzeszowie :co:http://www.icfkarting.pl/

Trzeba będzie podjechać oblukać jak to śmiga.

:kox: :kox:

teraz trzeba poważnie rozważyć zmianę miejsca spotów i żeby był w dniach roboczych

  • Odpowiedzi 17,6 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Słyszeliście co będzie w Rzeszowie :co:http://www.icfkarting.pl/

Trzeba będzie podjechać oblukać jak to śmiga.

ja się pisze na tor miałem jechać do Tarnowa na hale to mam bliżej hhe

Opublikowano

Kojarzy ktos klubowicza?

hurtownia_zniczy_zaprasza.jpg

Zachodniopomorskie Gryfino

Opublikowano

Kojarzy ktos klubowicza?

hurtownia_zniczy_zaprasza.jpg

Zachodniopomorskie Gryfino

Pewnie trzeba pytac na Zachodniopomorskich Spotach :kox:

Słyszeliście co będzie w Rzeszowie :co:http://www.icfkarting.pl/

Trzeba będzie podjechać oblukać jak to śmiga.

Posmigal by tymi zapier****czami :naughty:

Opublikowano

Posmigal by tymi zapier****czami :naughty:

Kto się pisze ? może zrobimy zbioirowy wypad :naughty:

Swego czasu miał być zbiorowy wypad do Tarnowa, ale oczywiście cały plan padł :confused4:

Opublikowano

ceny porównywalne do tych w Tarnowie ;) Tygrysiczka weź pod uwagę, że to są 10 konne gokarty ;)

Opublikowano

ja się piszę :D :D na to chętnie się kosiarką przejadę :D

[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 13:43_________________________________________________ma ktoś z was znajomości na w b3 studio bo chciałem okleić autko.....

Opublikowano

powstaje i drugi i trzeci tor - co do cen powiedział bym ze tanio - oczywiście na tle konkurencji

tyle ze na razie kartów jest 10+1 i mysle ze przez miesiac sie bedzie ciezko sie dobic w weekend

bo o dzień powszedni dzień was nie podejrzewam :polew:

Opublikowano

bo o dzień powszedni dzień was nie podejrzewam :polew:

pojechał :tongue4:

:decayed:

Opublikowano

ale napisałem cały ten post jak potłuczony :-) tak to jest jak sie ma słownik w komórce który sam coś tam dopisuje - w korku stałem to sobie czytałem forum ;-)

Opublikowano

Siema Chłopaki . :hi:

Jako że jestem pożytecznym człekiem :decayed:to jest mam do was ogłoszenie Kolega rozbił swoje Audi A4B5 Diesel Srebrny Metalic i ma na sprzedaż części z tego auta w przyzwoitej cenie jutro podam cenny itp .

[br]Dopisany: 08 Luty 2012, 20:00_________________________________________________Audi a4 b5

-sedan

-1999

-srebrny metalic

-diesel

-auto po wypadku

Na Sprzedaż

-silnik

-skrzynia

-lampy przód

-zderzak z halogenami

-fotele placki

-tłumiki

-klamki

-klimatronik

-silnik 110 km- 240000tys km po rozrzadzie i wymianie olejów silnik

-felgi 15 z oponami audi oryginalne 600 zł

-zawieszenie

Opublikowano

to jest dział podkarpacki każdy może tam pisać

Opublikowano

chyba że tak , zwracam Honor.

Opublikowano

Witam ekipę rzeszowską.

Co słychać?

Mam do sprzedania felgi ANTERA 18" z oponami 2x 7mm i 2 do wymiany za 1100zł. Zdjęcia będę miał na dniach. Jak coś to PW

Opublikowano

A ja żem sobie oleja wymienił :naughty:

Castrol EDGE 10W40 jakiś do pompo-wtrysków z filtrem oleju za całe 208 zł

kuźwa a pomyśleć, że w poprzednim aucie kosztowałyby mnie to pewnie niecałą stówkę

ale cóż jak to mówią, jak Ty go traktujesz tak i on Ciebie :rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.