Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I co takiemu zrobią :facepalm: ma kase ,wpłaci kaucje i będzie sie smiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy na ogłoszenie wyroku, nie osądzajmy człowieka na podstawie tego co mówią media.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie może być również tak że po prostu był niewygodny dla kogoś więc w ten sposób chce się go pozbyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Potrzebuję na już "RAMIĘ WYCIERACZKI TYLNEJ" najlepiej z odbiorem w Rzeszowie.

NR OE: 8E9955407C

PASUJE OD:

AUDI A3 2004 -

AUDI A4 2001-2008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie są równi i równiejsi niestety :wink:

Niestety tak :wink:

Podkarpacie: Marszałek opuścił areszt. Czy poda się do dymisji? - 25 kwietnia 2013

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak twierdzi rzecznik Wiesław Bek, marszałek jutro może normalnie przyjść do pracy i uczestniczyć jako radny w sejmiku. Nawet będąc w areszcie, za zgodą prokuratury, podpisywał ważne dokumenty dotyczące urzędu i województwa.

Żenada :facepalm: z takimi zarzutami koleś będzie normalnie uczestniczył jako radny. Nawet w pierdlu podpisuje dokumenty; gdzie normalny "Kowalski" musi dopraszać się o widzenie, a odwiedzający go mają tak przetrzepane kieszenie i całą resztę że hej.....

Nie mówię żeby od razu wydawać na Niego wyrok, bo te sprawę trzeba dokładnie i rzetelnie wyjaśnić (co w Polskich realiach nie będzie takie łatwe), ale mając takie zarzuty nie powinien brać udziału w zebraniach a już na pewno nie powinien podpisywać żadnych dokumentów. Normalny śmiertelnik dostaje 3-miesiące aresztu żeby nie mógł mataczyć w sprawie, żeby nie wyjechał z kraju itd. a tu...? :facepalm:

---------- Post dopisany 30-04-2013 at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany 29-04-2013 at 16:21 ----------

Koledzy co polecicie do wyczyszczenia chromów po zimie? Czy jest jakiś preparat taki powiedzmy na pędzelek? Chodzi o to że przy tych wszystkich zakamarkach które są przy znaczkach to ciężko jakąś ściereczka doczyścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeszów: Tragiczny wypadek w Rzeszowie: Troje młodych ludzi w stanie krytycznym - 2 maja 2013 :kwasny:

---------- Post dopisany 06-05-2013 at 08:08 ---------- Poprzedni post napisany 02-05-2013 at 17:16 ----------

Kto sie wybiera :wink:

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=i5EueBO_mgc#!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIXU zacnie wygląda Twoja furka w realu :thumbup1:

To ja dzisiaj "oślepiłem" Cię długimi na Staromieściu :wink:

---------- Post dopisany at 14:00 ---------- Poprzedni post napisany at 13:58 ----------

Dużo wczoraj było osób na Spocie? Miałem zaglądnąć, ale jak już wsiądę na motór to jestem przez przynajmniej godzinę przyklejony do siodła na amen :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeszów: Tragiczny wypadek w Rzeszowie: Troje młodych ludzi w stanie krytycznym - 2 maja 2013 :kwasny:

---------- Post dopisany 06-05-2013 at 08:08 ---------- Poprzedni post napisany 02-05-2013 at 17:16 ----------

Kto sie wybiera :wink:

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=i5EueBO_mgc#!

ja się wybieram :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaciekW. - byłem właśnie ciekaw Kto mnie rozpoznał :kox:

Trudno nie rozpoznać :wink: Nie dość że OOOO pięknie się prezentuje i rzuca w oczy to jeszcze blachy oryginalne :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...