Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

Ja byłem, dziś odpuszczam i ide jutro:wink:

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 15:36 ----------

Wybiera się ktoś jutro na juwenalia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość harry19-19

całe 3 dni na Juwenaliach byłem i masakra ale powiem koncercik za***isty był , od 8 do 3 w nocy byłem tam a póżniej szybki powrót do pracy , a dzisiaj w końcu trochę pospałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto nie pije, ten kanalia... ;)

Miałem wrażenie, że w tym roku ludzie tankowali nad wyraz dużo :wink: Szczególnie płeć piękna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisalem już w dziale kupię sprzedam, ale z racji tego ze jest tu bardziej uczeszczany wątek a zależy mi mocno na czasie chciałbym jeżeli ktoś ma, kupić naklejki klubowe w rzeszowie tak do godziny 14 ma ktoś moze?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega wczoraj chciał dorobić kluczyk do B5; tam jest zwykły a on chciał dorobić sobie właśnie scyzoryk- cena u Hardy'ego to 200zł (jego stoiska znajdują się w pasażach Leclerc, Tesco i Auchan i być może jeszcze w innych, ale w tych są na pewno) już chyba z kodowaniem immo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy tak troszkę z innej beczki .. Otóż przypomnialem sobie, jakieś 2 lata temu zablokowalo mi immo w b5 wiec postanowiłem ze nie będę wymieniał cewki tylko poprostu je usune na stałe. Poszukalem wiec w necie kto gdzie i jak robi to w Rzeszowie i znalazłem gościa który sie tym zajmuje. Szybki telefon, krótka rozmowa i na następny dzien fachura zajechał pod wskazany adres. Operacja polegała na wycięciu z instalacji modułu immo i "przestawieniu" czegoś w strrowniku silnika co wymagało niestety ze fachowiec ten musiał ów strrownik wymontowac z samochodu i zabrać na 24h .. Na następny dzien przyjechał, zamontowal, wszystko śliczniee pięknie auto odpala. Po zainkasowaniu nie małej kwoty bo 300 pln zapytałem czy konieczne jest podpiecie auta pod kompa w celu usunięcia ewentualnych błędów itp. Odpowiedz jaka otrzymałem z nie mała nonszalancja brzmiała "panie gdzie tam ! Wszystko w porzadeczku! Nic nie trza podpinac " intuicja jednak mówiła mi abym dla pewności sprawdził auto vagiem. Podpiałem wiec i co ? BRAK KOMUNIKACJI ! Dzwonię wiec do fachmana pytam o co chodzi, przedstawiam sytuacje a ten skruszony odpowiada: "a bo wie pan, linie K trzeba zmostkowac a nie chciało mi sie tego robić bo w ręce zimno było" :| !!!!!!!! ( zimno faktycznie było bo był luty) .. Uważajcie koledzy w czyje ręce oddajecie swoje samochody !! Partaczy jak widać nie brakuje !! To tak celem przestrogi. Gościu co prawda kazał mi przyjechac, mówił ze zrobi do końca na cacy ale podziekowalem i sam sie z całym tym bajzlem uporalem ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś może jakieś doświadczenia z wypożyczalnią samochodów? Potrzebuję wypożyczyć auto min 7os na 1 dobę. Ma ktoś jakieś dobre namiary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema kolego , pro-rent , panek , sixty ,ewentualnie jeszcze hertz itp. jest tego dużo , co prawda na jedną dobę to będzie drogo bo lepiej się opłaca na dłużej .. ale pytaj

---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:42 ----------

Cennik - Wypożyczalnia samochodów Kraków, Warszawa, Rzeszów - Pro Rent

---------- Post dopisany at 23:45 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ----------

https://www.panek.eu/samochody.html

Galaxy

---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:45 ----------

ew kolego dużo jest na lotnisku Jasionka firm

---------- Post dopisany 23-05-2013 at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany 22-05-2013 at 23:47 ----------

:siema::siema: co tu taka cisza hmm a co u naszej Tygrysiczki slychować siedzi cicho he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu jak zdrówko? Wracasz do formy?:wink:

Czekaja mnie zabiegi i rehabilitacja :facepalm: bedziemy sobie razem z żonką jezdzić

:kox:

===> W Rzeszowie powstanie najwyższy na świecie posąg Jezusa. Co ze starym pomnikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...