Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w Autorudzie brałem adaptery 5 dni temu .

  • Odpowiedzi 17,6 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ten kto ma mgiełkowe - czy piłowaliście je (wg. rad w temacie w warsztacie)?

Opublikowano

Slawku w Autorudzie brałem.

Opublikowano

OK. dzięki, zobaczymy za ile ja kupię :wink:

Opublikowano
adapterki sprysków dostępne 7 sztuk - info z przedwczoraj :naughty: 5pln za sztukę :doh:

No dzięki Jarek, no cena kurcze nie zła za kawałek plasticzku, jeszcze rok temu były po 2,80 zł (sprawdzałem komuś wtedy), ale cholera wtedy nie myślałem o spryskach :D

A udało mi się podgrzewane mgiełkowe wyrwać za 40 zł za 2 szt.:wink:

Sławek jednak radio nie sciaga samoczynnie fal musze ustawiac recznie :D ale i tak go w zasadzie nie slucham bo mam inny bajer :D a bedziesz w niedziele na parkingu ??

A moze gdzieś to w opcjach jest, u mnie na bieżąco lista aktualnie dostępnych stacji się pojawia. Czy będę w niedzielę nie wiem jeszcze ale mam pewną sprawę do Ciebie. Przy okazji powiem Ci że mam już softy TV free i podobno da radę po dziwnych kombinacjach by był polski i TV free.:wink:

Jak juz ci odp na pw wspolnymi silami damy rade moze cos podzialac :D moze jeszcze laser jakos wypolerujemy i mape bedzie czytac jak cos to mam wkretarke z biegami i troche filnu w garazu :D:D:D

Opublikowano

Coś podziałamy, ale bez takich drastycznych metod, soczewka nie wytrzyma :decayed:

Opublikowano

Tomek, kiedy będziesz w rze ? Lampy :wink:

Opublikowano
Tomek, kiedy będziesz w rze ? Lampy :wink:
kurna no nie wiem ostatnio mam ciezkie weekendy :decayed:
Opublikowano

Ma ktoś z was może płytkę z mapami do rns-d i może ją zabrać na najbliższy spocik?:wink:

Opublikowano
Ma ktoś z was może płytkę z mapami do rns-d i może ją zabrać na najbliższy spocik?:wink:

pa ty jedziesz dzisiaj:decayed:

Opublikowano

A ja będę dzisiaj, możliwe że nie długo ale będę :wink:

Opublikowano

Ja teź będę tylko muszę uwaźać jak będę wjeźdzał do Rz:whistling:

Opublikowano

Masz życie stresowe z tymi szybami :decayed:

Opublikowano

Tomek , jedziesz dziś czy się uchlałeś wczoraj ?

Opublikowano

A będę, będę:D

Opublikowano
Tomek , jedziesz dziś czy się uchlałeś wczoraj ?
o masz dopiero wstalem i przeczytalem Twojego posta :grin:
Opublikowano

Siema .Orientuje sie ktoś z was gdzie w Rzeszowie bądź na Podkarpaciu przekładają profesjonalnie Angole ?

Chodzi dokładnie o Skodę Super B 2004r TDI

Opublikowano
Siema .Orientuje sie ktoś z was gdzie w Rzeszowie bądź na Podkarpaciu przekładają profesjonalnie Angole ?

Chodzi dokładnie o Skodę Super B 2004r TDI

ooo koman ty zyjesz :shock3:

Opublikowano
Siema .Orientuje sie ktoś z was gdzie w Rzeszowie bądź na Podkarpaciu przekładają profesjonalnie Angole ?

Chodzi dokładnie o Skodę Super B 2004r TDI

ooo koman ty zyjesz :shock3:

Jeszcze Ciapię do Przodu :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.