Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE

• Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja niestety jutro na spocie się nie pokaże ale na wspólny spota Rzeszów- Tarnów- reszt świata jestem na 100% ! :kox:

Jutro nie obstawiam na dużą liczbe klubowiczów. Ludzie jadą zapalić znicza :naughty:

KORZEN9 dawaj śmiało!!! Chłopaki będą zaglądać napewno. Twój silnik ma dobrą zalete : dobry do stania w korkach. Reszte się stwierdzi na miejscu. I nie ważne jaka pogoda! Jak pada to się jedzie na parking kryty pod Galerie :good:

:disgust: Nie tylko do stania w korkach. :wink4:

Nie wiem czy przesunięcie na za tydzień bedzie dobre, bo za 2 tygodnie pewnie bedzie ten wspólny spocik :)

Jak każdy tak pomyśli, to nikt nie przyjedzie :confused4: Ja np. będę na100%, chociaż miałbym z samym Sławkiem w deszczu stać :angry:

Ja znicze byłem zapalić dzisiaj... :naughty:, jutro tez pewnie sie wybiore, ale całkiem wieczorem wiec na spota o 16 przyjade :good:

Ja jeszcze nie, ale dam radę przed spotem. Jest możliwość, że będę musiał Wam przedstawić Juniora :polew:

W razie czego (deszcz) szukam Was pod galerią ul. Słowackiego?

JUZ mi żal ;(, że nie dam radę z Wami się dziś spotkać (by to szlak :wallbash:)

to co, mozna dzisiaj zagladnac do was na spota? :)

Zawsze mozna :good: Zapraszamy :)

pytam sie bo nie a4 tylko a6 (ale audi to audi :cool1:) i jak sie wczesniej pytalem, to jakos pomineliscie temat ;]