Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

No rozumiem, ale też nie planuje sprzedawać od razu...

Najpierw pasuje coś kasy pozbierać i znaleźć inny samochód który mógłbym nabyć w dobrej cenie, która była by adekwatna do stanu samochodu.

Wiadomo, że później się tego nie odzyska... ale to robi się dla siebie... ma się z tego przyjemność, satysfakcję. Z drugiej strony może te 120/130 koni będzie wystarczające ...?

W każdym bądź razie, Dzięki WIELKIE za opinie, które na pewno mi się przydadzą w dalszym postępowaniu.

Dzięki Wielkie jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hah ale dzisiaj spotkała mnie dziwna sytuacja :D ^ ^ . Jakąś godzinkę temu (11:20) na ul. Rejtana, przed skrzyżowaniem obok Media Markt jadę lewym pasem. Na prawym pasie jedzie czarne bmw... Ja jadę sobie spokojnie rozmawiając z pasażerem (matka :) ), nagle bwm zaczyna dosyć gwałtownie wjeżdżać w mój samochód. Oczywiście zacząłem trąbić i włączył się odruch dzięki któremu uniknąłem kolizji. Kilkanaście metrów dalej zatrzymaliśmy się na światłach, kiwnąłem tylko głową że nie ładnie zrobił... ten ku mojemu zdziwieniu zaczął się koszmarnie pluć... wysiadł z samochodu, ja odsunąłem szybę a ten krzyczy: "Masz coś do mnie?!?!" ^ ^ ... no parodia... nie dość że gość się w Ciebie ledwie nie wewali to jeszcze nalatuje jakby to była moja wina ^ ^ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie M4ciek tak ogólnie to nie miałem większego wpływu na to :/ uniknięcie kolizji, to był odruch... a po za tym... prawą stronę samochodu mam malowaną także... kasa by poszła w "błoto" ...

Co do numerów rejestracyjnych to nie mam... ale by jaja były gdyby gość przyjechał jutro na podpromie ^ ^. Właśnie się zdziwiłem bo gościu taki chudy okularki... nic szczególnego, ale pluł się jakby miał w łapie co najmniej 40cm. Byłem w szoku, że gość po takiej sytuacji może aż tak się pluć ^ ^ .

Dziś również byłem w Łące u tego mechanika :). No ogólnie jestem zadowolony, elegancko pokazywał wszystko co jest nie tak, wytłumaczył ładnie. Hehe także jak na razie nie będzie raczej żadnych wtrysków i programu ^ ^. Pasuje zrobić: Końcówki drążka kierowniczego, wahacze 2 sztuki, Przeguby, no i zawór sterujący turbiny ... no i jeszcze tam jakieś pierdoły. Pewnie zrobię go na cacy, żeby wszystko było OK i za pół roku będę sprzedawał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć co u Was :naughty:

Czesc Adas :naughty:

U nas zimno, deszczowo i w ogóle jakos do d..y :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze ale ważne że zdrowie jest ...mam nadzieję ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko Czy jak bym sie jutro zjawil na spocie to ktos zagladna by mi w komputer? Mam dziwny problem ze skrzynia automat po zabraniu od mechanika. tzn Na niskich obrotach czasami skrzynia przechodzi w tryb awaryjny po wylaczeniu silnika jest ok w trasie tez. Problem byl taki ze w bodajże kole zamachowym jest 6 bolcow ktore daja sygnal do czujnika czy jakos tak ja mialem je ulamane nie wiadomo dla czego, i koles sam je nabijal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać, widac (wszystko zależy co wczesniej jadły ptaki Rzeszowskie :decayed: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: tu masz racje :wink4:

ok zrywam się na spot o 16-ej :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:/ i jak już po spocie?? Byłem na Podpromiu a tu nikogo nie ma od nas... :o...

Do której tam byliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:/ i jak już po spocie?? Byłem na Podpromiu a tu nikogo nie ma od nas... :o...

Do której tam byliście?

Ja byłem do około 19..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...