Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to juz pora myslec o nastepnym spociku :a4fan:

  • Odpowiedzi 17,6 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

potwierdzam potwierdzam, spocik bardzo udany:):):)

jak na pierwszy raz to było nas :a4fan: troche...:)

popieram pomysł grilla i kiełbasy nastepnym razem... mam nadzieje że juz niedługo:) :a4fan:

do zobaczenia :a4fan:

Opublikowano

fotki dałem do galerii ale dam i tu zeby było w temacie,jak cos to usuncie któryś moj post

http://dampol.fotosik.pl/albumy/177950.html

Opublikowano

Spoko było :] dajcie znać kiedy będzie ten wyjazd do warszawy do roala ja sie pisze jak by co

Opublikowano

spocik OK niech tylko załują Ci których nie było :):cry::cry:

Opublikowano

Jak na pierwszy raz było całkiem miło :twisted:

Po pierwsze chciałem przeprosić kolege w niebieskiej B6 za zachowanie na pierwszym rondzie, zachowałem się jak debil i spocik mógł się skończyć rozwaleniem 2 A4. Na usprawiedliwienie moge powiedzieć, że nie widziałem Ciebie w lusterku ale i tak należy mi się :bicz:

Co do grila to już na spociku mówiłem, że coś można wykombinować na następny raz. A sam nieprzyniosłem bo wcześniej pisałem, że jak do roboty po mnie przyjedziecie to będzie gril :twisted: respect dla kierowcy A3 :quattro: jak na silnik 1.8 to robił szau :rotfl:

Opublikowano

AHA i tak pisze nie wiem czy słusznie ale nie ma co robić zlotów co tydzień bo sie znudzi mysle ze co 3 tygodnie moze co miesiac byloby niezle, bo ktos coś nowego zamontuje i wogole:) to moja propozycja

Opublikowano

ma ktoś ochote na wypad na Słowacje albo aquapark Poprad albo Tatralandia.. rano jade z Dawid835 i Iwonką..co wy na to ?

Opublikowano

Po pierwsze chciałem przeprosić kolege w niebieskiej B6 za zachowanie na pierwszym rondzie, zachowałem się jak debil i spocik mógł się skończyć rozwaleniem 2 A4. Na usprawiedliwienie moge powiedzieć, że nie widziałem Ciebie w lusterku ale i tak należy mi się

Spoko tyle dobrze ze ja cie wydzialem bo mogla być katastrofa :biggrin: :] ale nie przejmuj sie zdarza sie ważne że autka są cale :]

Opublikowano

Zazdroszczę wam koledzy fajna impreza, wreszcie i na podkarpaciu coś zacznie się dziać!! Na następny spot postaram się być, chyba że nie będzie mnie w Tarnobrzegu. Hauzer wiedziałem że Ty to jesteś "model", dobrze że bez kolizji się udało :wink:

Pozdro chłopaki dla was! :biggrin:

Opublikowano
AHA i tak pisze nie wiem czy słusznie ale nie ma co robić zlotów co tydzień bo sie znudzi mysle ze co 3 tygodnie moze co miesiac byloby niezle, bo ktos coś nowego zamontuje i wogole:) to moja propozycja

Masz racje, zamiast rozdrabniac sie, lepiej zrobic jedna,duza impreze z grillem raz na miesiac :biggrin:

Opublikowano
Hauzer wiedziałem że Ty to jesteś "model",

:rotfl: Nie ma to jak dobrą opinie sobie wyrobić :wink:

Opublikowano

jestem za,raz na miesiąc w bedzie oki

Opublikowano
moze co miesiac byloby niezle, bo ktos coś nowego zamontuje i wogole:) to moja propozycja

ja też popieram pomysł Dampola:)

czyli następny spocik w okolicach końca maja???

ja już się szykuje... zabieramy grilla i kiełbaski i browarki i .....

... kierowce zastępczego:):):) :a4fan:

wiec do dzieła... róbmy i organizujmy

Opublikowano

Witam sorki ze tak pozno ale wczoraj trzezwialem mam pytanko bo mam 50 zdjec i jak je wkleic jako linki czy z podgladem co ????????????

Opublikowano

Jako link będzie lepiej.

Opublikowano

kolejna fotka ze spociku troche dymu z a3 :]

Fotka klik

Opublikowano

Mam filmek jak a3 kreci bączki ale z przyczyn ogolnych(wiadomo jakich) nie wkleje go(za duzo widac blah i twarzy:)

Opublikowano
Mam filmek jak a3 kreci bączki ale z przyczyn ogolnych(wiadomo jakich) nie wkleje go(za duzo widac blah i twarzy:)

A kto by chciał kraść tak skatowaną A3 :rotfl:

Opublikowano

A kto by chciał kraść tak skatowaną A3 :rotfl:

nie o kradziez tu chodzi tylko policje;) chcesz zeby forum zamkneli?? :biggrin:

:biggrin: :biggrin: :lol::lol::bicz: heh

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.