Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja tez odpadam dopiero od 23.06 siedze w Rzeszowie być może na stałe :-)

  • Odpowiedzi 17,6 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie- ja z gory mowie ze odpadam jezeli chodzi o ten zlot, za duzo mam ostatnio na glowie :embarrassed:

Ciesz się, ciesz :grin:

Bo potem to juz tylko gorzej :evil:

Opublikowano

ja postaram sie zjawic ale po 17

Opublikowano

Panowie- ja z gory mowie ze odpadam jezeli chodzi o ten zlot, za duzo mam ostatnio na glowie :embarrassed:

Ciesz się, ciesz :grin:

Bo potem to juz tylko gorzej :evil:

Ty to zawsze mnie pocieszysz :evil:
Opublikowano

To jest nas dwóch...:):):):a4fan:

Bedzie mega spot :polew: :polew:

To w takim razie może przełożymy ten spocik??? Sam już nie wiem co zrobic...:(:(:(:(

Co proponujecie???

Opublikowano

Mnie napewno niebędzie przed 18/19. Dla mnie ok termin to 2.06, 16.02, 1.07 i tak dalej co dwa tygodnie ;)

Opublikowano

Też uważam ze trzeba przełożyć spocik. Bo to nie ma sensu. Co do daty to tylko nie 2.06. Inne daty mi odpowiadają :wink:

Opublikowano

23.06, 30.06 ? :-) A tak z tego co widze trzeba na miesiąc wczesnej dawac date :-) zeby kazdy sobie juz czas zarezerwował na spota :-)

Opublikowano

Czyli wszystko odwolane, czy nie jesli tak to szkoda :audi::a4fan::quattro:

Opublikowano

Może poprostu kto przyjedzie to przyjedzie. Nie ma co się sugerować małym zainteresowaniem spotem tu na forum, ten wcześniejszy też nie napawał optymizmem a parę furek było. Kto może niech przyjedzie 2 fury będą na pewno :polew: Wrazie W się pościągają ;)

Opublikowano

Nie wiem czy jednak to ma sens. Przemyślałem to i jednak lepiej spot przełożyć na inny termin. Będzie więcej osób i więcej :a4fan: A we dwóch to można się w jakiś inny dzień spotkać. Dlatego niech ktoś zaproponuje pod koniec miesiąca lepszą datę i będzie O.K.

Opublikowano
miesiąca lepszą datę i będzie O.K

27.05 :tongue:

Opublikowano
miesiąca lepszą datę i będzie O.K

27.05 :tongue:

Chodziło mi o czerwiec. Jutro i tak nic z tego.

Opublikowano

wiec spot odwołany:(:(:(

szkoda.... :angry::cry:

no trudno, może następnym razem.... :a4fan:

pozdro 4all

Opublikowano

wiec spot odwołany:(:(:(

szkoda.... :angry::cry:

no trudno, może następnym razem.... :a4fan:

Nie było sensu przyjeżdzać we dwóch. Mam nadzieję że pod koniec czerwca jednak będzie więcej chętnych osób i spot się uda :smiley:

Opublikowano

FOCHemot Konkurso – szybkie wiadomości.

Szanowni Panowie, no i piękne Panie – koniec propozycji, czas na głosowanie,

Tutaj macie wątek : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=11319.0, weźcie to na głowę – wybieramy FOCHA, ale nie osobę,

Jeden głos oddaje każdy, byle nie na siebie, jak się coś pochrzani to Hugo … ochrzani :wink::polew:

Nikt się nie ociąga-ma być dużo głosów, w końcu na tym Forum cztery tysie (? :shocked:) osób

Do piątku, południa potrwa głosowanie, no, a zaraz potem Zwycięzcy ogłaszanie,

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

widze, ze rzeszów śpi...:(:(:(

podkarpacie nie chce sie spotykac :bicz:

Opublikowano

bo nie ma czym (a raczej jak :P - prawko) z checia bym sie pojawil na jakims zlocie ale jak mowie to jest kwestia przekonania kierowcy (brat) a z tym ciezko...

Opublikowano

w koncu ktos sie odezwał ,gratulacje za odwage "Szuder"

to moze jakas data padnie kolejnego spotu ?

moze ostatnia sobota misiaca 30.06.07

Opublikowano

30 moze być :cool:

A Podkarpacie nie spi, tylko jakoś tak wyszło. Ostanie dni maja niewypał, początek czerwca 0 zainteresowanie. Każdy czeka na datę.

Nio dobra 30.06.2007 parking Hali Podpromie godzina 1700

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.