Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja bym sie dolaczyl ale przed 16 lipca nie dam rady :(

  • Odpowiedzi 17,6 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wreszcie coś ruszyło :wink: Jestem za :smiley:

Opublikowano

cos nieśmiało towarzystwo wypowiada sie co do daty 30-06-07 :embarrassed: odwagi :grin:

Opublikowano

cos nieśmiało towarzystwo wypowiada sie co do daty 30-06-07 :embarrassed: odwagi :grin:

Tu nie ma co się "wypowiadać" tylko trzeba być 30 :afro:

Opublikowano

całkiem możliwe, że 30 czerwca będę w Rzeszowie :cool:

Opublikowano

To zapraszamy serdecznie :cool:

Opublikowano

Mi oczywiście jak najbardziej (jak zawsze) PASUJE!!! :):):):) 30 CZERWCA 2007, GODZ 17, PODPROMIE.

całkiem możliwe, że 30 czerwca będę w Rzeszowie :cool:

zapraszamy serdecznie :a4fan:

Opublikowano

całkiem możliwe, że 30 czerwca będę w Rzeszowie :cool:

O to będzie święto jak nadmorski mod nas odwiedzi. Zapraszamy.

Opublikowano

Mi oczywiście jak najbardziej (jak zawsze) PASUJE!!! :):):):) 30 CZERWCA 2007, GODZ 17, PODPROMIE.

Takie podejście mi się podoba :wink: Oby więcej takich userów :smiley:

A mod z pomorza oczywiście mile widziany :grin:

Opublikowano

A mod z pomorza oczywiście mile widziany

bedzie spotkanie PÓŁNOC-POŁUDNIE :polew:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2007, 09:52 _________________________________________________Kto jeszcze jest chętny na spotka 30 czerwca???

Bo jakoś słabe zainteresowanie widze :bicz2::foch:

Opublikowano

ja tam jestem zainteresowany :decayed:

Opublikowano
Bo jakoś słabe zainteresowanie widze

Za 1 razem zainteresowanie też było takie sobie a pare osób było. A ci co najbardziej krzyczeli niezjawili się :polew:

Opublikowano

ja sie pojawie moze jeszcze wezme tego narwanego z tym zielonym A3 przynajmniej wesoło jak szleje :thumbup: co wy na to???

Opublikowano

Coś słyszałem, że skrzynia mu się wysrała? :D

A bierz, kogo chcesz :wink4:

Opublikowano

ja tam jestem zainteresowany :decayed:

I to mi się podoba :thumbup::a4fan:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2007, 08:07 _________________________________________________

ja sie pojawie moze jeszcze wezme tego narwanego z tym zielonym A3 przynajmniej wesoło jak szleje :thumbup: co wy na to???

bierz wszystkich, kto chetny :thumbup: czym więcej ludziów tym lepiej... :thumbup:

Opublikowano

Mógłby jakiś mod/admin zmienić 1 post, albo właściciela tego postu :tongue4: Tak żeby były aktualne wiadomości podawane na początku tematu.

Thx.[br]Dopisany: 20-06-2007, 19:39:33_________________________________________________A teraz mi tak do głowy przyszło żeby jakąś grupą wybrać się do Chrzanowa. Chłopaki z Krakowa, Opola coś tam kombinują 29,30. Może by nas zaprosili :tongue4:

Opublikowano

Czesc chciałem sie zapytać gdzie jest w Rzeszowie strzelnica myśliwsa bo 21-22.VII.07 jadę tam na XXXX Mistrzostwa Polski PZŁ w kl. Powszechnej Rzeszów (Bór) i nie wiem jak tam dotrzeć jak mogl by mi kto wytlumaczyc to bym był wdzięczny nara :)

Opublikowano

A teraz mi tak do głowy przyszło żeby jakąś grupą wybrać się do Chrzanowa. Chłopaki z Krakowa, Opola coś tam kombinują 29,30. Może by nas zaprosili

oczywiście, że jesteście zaproszeni :a4fan::drunk::dance:

http://www.karczmianejadlo.pl/

Opublikowano

Mógłby jakiś mod/admin zmienić 1 post, albo właściciela tego postu :tongue4: Tak żeby były aktualne wiadomości podawane na początku tematu.

Zrobione.

Opublikowano

A teraz mi tak do głowy przyszło żeby jakąś grupą wybrać się do Chrzanowa. Chłopaki z Krakowa, Opola coś tam kombinują 29,30. Może by nas zaprosili

oczywiście, że jesteście zaproszeni :a4fan::drunk::dance:

http://www.karczmianejadlo.pl/

Thx za zaproszenie ja bym przyjechał tylko pewnie nikt więcej się niezdecyduje. Może następnym razem :rolleyes:

Zrobione.

Dzięki szogun0 :th:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.