Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hauzer na pewno bylo by ciekawiej slizgac sie tyl-napedem.. :naughty:

Chociaz reczny tez robi robote.. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hauzer na pewno bylo by ciekawiej slizgac sie tyl-napedem.. :naughty:

Chociaz reczny tez robi robote.. :kox:

ło tak :decayed: Ale i A4 da sie pobawić.

Takze panowie uwazac......na siebie i na wasze furki.......

Zgadzam się na drogach niema co kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To najlepszy byl moj kumpel ktory sprobowal zaciagnac reczny na zakrecie przy 80 km na takiej drodze po ktorej jechal Iverson

Wynik:

Urwany zderzak i nie wiem czy zawieszenia nie pokrzywil.. :polew:

(dobrze ze wywalilo go na lewo, bo po prawej byl staw) z dwojga zlego lepiej wjechac w kraweznik.. :D

Tak to jest jak sie mysli ze jest sie mlodym bogiem.. po dostaniu prawka.. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To najlepszy byl moj kumpel ktory sprobowal zaciagnac reczny na zakrecie przy 80 km na takiej drodze po ktorej jechal Iverson

Wynik:

Urwany zderzak i nie wiem czy zawieszenia nie pokrzywil.. :polew:

(dobrze ze wywalilo go na lewo, bo po prawej byl staw) z dwojga zlego lepiej wjechac w kraweznik.. :D

Tak to jest jak sie mysli ze jest sie mlodym bogiem.. po dostaniu prawka.. :kox:

Brak słów... :confused4: i na tym chyba zakończe bo jeszcze kropeczke dostane...

ykk mam nadzieje, że Ty jestes rozsądniejszy niz Twoj kolega :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już widziałem ,że nie bedę leżał na boku w rowie to była laba i stres minął odrazu. na tej drodze był lód, jak mnie wyciągnęli to na ręcznym zjeżdżałem jeszcze hyhy. zimie nie można ufać...zabawa,zabawą ale tylko w bezpiecznym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że koledzy mają niezły ubaw ze mnie tutaj :polew:Szuder a Ty to mi wyrastasz na pierwszego prowodyra tego wszystkiego :bicz3: ;)

Slaweq, juz nic nie powiem...[br]Dopisany: 28 Listopad 2007, 08:43 _________________________________________________

moja dzisiejsza podróż do pracy-na szczęście jakoś wyszedłem z tego, ale rowek był blisko...nie ma QUATTRO!! :foch: uważajcie panowie bo nie ma laby na lodzie.

fotki010yj5.th.jpg fotki011it8.th.jpg fotki012hv5.th.jpg fotki013kc3.th.jpg

Dobrze ze nic poważnego Ci sie nie stało... i Twojej furce :a4fan: Bo szkoda by było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slaweq ja jestem mega-rozsadny.. :naughty:

Chociaz podobny przypadek do Iversona tez mialem, z tym ze w zaspie wyladowalem.. Ale kompletnie nic sie nie podzialo.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku też miałem mały "piruet", ale jechałem na letnich i chciałem boczkiem wejsc w zakręt na recznym i mnie obruciło i ... zatrzymałem sie 2 centy od latarni... Prędkość nie była duża, ale przyczepności nie było żadnej...

Teraz na "zimówkach już śmigam i zakręty bokami wychodzą idealnie... :thumbup: (oczywiscie w bezpiecznych miejscach)

P.s.

W lecie na suchej drodze tez można wpaść w poślizg... Tylko trzeba odpowiednio szybko jechac... Ja juz tez cos takiego przeżyłem... 140km/h w szykanę wjechałem (prawy-lewy-prawy) zakręt... Gumy grały jak u Szopina, a ja driftem szedłem... Było gorąco!! złapałem tyłem troche żwirku, kamyków i piasku i wystarczyło... ale opanowałem sytuacje i nic sie nie stało... ale wtedy adrenalina mi skoczyła :wallbash:[br]Dopisany: 28 Listopad 2007, 10:12 _________________________________________________

A co do spota zimowego, to kiedy robimy???

Mi pasuje każdy termin, więc sie dostosuje... Co do godziny, to trzeba wczesniej zacząć ok 13, bo sie szybko ciemno robi, a w nocy zdjęcia nie wychodza ładne... :thumbdown::sick3:

Propozycje:

1 grudnia 2007 g. 13 parking Podpromie

lub

8 grudnia 2007 g. 13 parking Podpromie

potem już Święta, wiec chyba odpada... Chyba, zeby sie spotkać i złożyć sobie nawzajem życzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 grudnia 2007 g. 13 parking Podpromie BEDE A4 (moze byc nawet przed 13:00) :thumbup:

8 grudnia 2007 g. 13 parking Podpromie BEDE Roverem 214 (moze byc równiez przed 13:00)

Wiec ja głosuje bardziej za 1 grudnia :-)

(powiedzcie mi gdzie kopić dwie stalówki tanie w Rzeszy?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 grudnia 2007 g. 13 parking Podpromie BEDE A4 (moze byc nawet przed 13:00) :thumbup:

8 grudnia 2007 g. 13 parking Podpromie BEDE Roverem 214 (moze byc równiez przed 13:00)

Wiec ja głosuje bardziej za 1 grudnia :-)

(powiedzcie mi gdzie kopić dwie stalówki tanie w Rzeszy?)

Jakie chcesz stalówki kupić?? do audi a4? 15" 5x112??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuder dlaczego juz nic nie powiesz??? mow mow, ja sie na zartach znam ;)

A odnośnie proponowanych terminów spota to 1 grudnia mnie nie ma jak juz wczesniej pisalem, także 8 grudnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot bez Slaweq-a, to spot nieważny... :thumbdown: A 8 grudnia przyjedzie z nowymi rameczkami, wiec warto poczekać...

Wpisujcie sie kto jest chętny na spota...

8 grudnia 2007, g. 13, parking Podpromie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...