Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

Koedzy niestety nie dałem rady dojechac na SPOT, czy którys z forumowiczów z podkarpacia byłby tak uprzejmy i zdiagnozował mi moja A4 VAG-iem? Niestety ja kompletnie sie na tym nie znam i nie mam dostepu do sprzetu a moja audiczka wpada w tryb awaryjny i traci moc. Byłbym niesamowicie wdzieczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101123/RZESZOW/553047115

:gwizdanie: :gwizdanie:

[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 19:44_________________________________________________ślimaczek, ty non stop na forum siedzisz :decayed: :decayed:

oj tam :gwizdanie: forum włączone a ja ciupie w call of duty :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mieszkam 30km od Rzeszowa jak chcesz to na spocie albo jak przyjedziesz to mogę ci zapiąć Vaga i zobaczyć co tam się dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja karam włączając dwa przeciwmgłowe ...a jak nadal dystans jest za mały to zwalniam do 20km.h ale nie zjerzdzam na bok! jak nadal jedzie to staje wysiadam i .... zaglądam pod maskę i sprawdzam olej zeby nie było tak bardzo oczywiste ze to jest na złość gdyby ktos inny np Police to widziało z daleka, tylko nie zapominam małego bassballa miec przy sobie bo nigy nie wiadomo kto jedzie za nami ... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą samarą to niezłe. Ciekawe że obydwaj nie stanęli tylko pojechali.

Tam to jest znieczulica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie..., Chłopak nazywa się Szczepan Bednarz

:polew::wallbash:

Znam Szczepana od kilku lat. Sam Szczepan jest super Gość ale - On jest po Studiach które z blacharką i lakiernictwem mają tyle wspólnego co ja z Donaldem Trumpem . Kiedy pojechałem z peugeotem 406 to stwierdzili ze mam silnik 2.0 mimo ze w dowodzie było 1.8 - nie przekonałem Ich że się mylą... 406 już poszło na żyletki, silnik handlarz wziął - był faktycznie 1.8 ale Gościom w Błażowej nie przegadałem. Druga sprawa - mojemu Kumplowi tak zrobili konserwację w Vectrze że po 2 miesiącach rdza wali na klapie i drzwiach aż miło a Szczepanek reklamacji nie uwzględnił :gwizdanie:

Kolejna sprawa - przyglądnij się na którymś spocie jak mam spojler pomalowany w mojej A4 a później polecaj Sławku lakierników od Szczepana :decayed:

a numer to 609 630 551 :chytry:

acha, On już dawno nie jest Partnerem Skody - zabrali Mu Przedstawicielstwo :gwizdanie:

--------------------------------------------------------------------------------------------------

pytanie z innej beczki : zna Ktoś opinię na temat alusów marki VERMILION ?

Mój brat malował u niego kilka razy auto i zawsze bardzo zadowolony. Nie polecałbym kogoś w ciemno :wink4: Po zerwaniu paska robiłem u nich wszystko..., wyjęli, rozłożyli i poskładali dobrze moje 2.5 TDI a to też o czymś świadczy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...