Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie znalazłem. ta szukajka jakaś dupiata jest. A co do vagowania to się odezwę do Ciebie jak będę miał chwilę czasu.

Muszę ojcu b7 BPW błędy odczytać bo ma takie dziwne przerwy w przyspieszaniu a na desce czysto nic nie wyskakuje,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewy boczek – trzymają go 4 spinki, 4 uchwyty siatki bagażowej (po dwie śruby torx na każdym) oraz śruba torx na łączeniu z górną częścią słupka D.

PDC_boczekbagaznika.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam parę gratów nie wklejam w giełdę bo nie będę tego pakował i wysyłał a może komuś na miejscu coś było by potrzebne.

Części pochodzą z samochodu S4 2000 rok Avant B5 polift kolor srebrny !!!

Maska przód - 200 zł

Pokrywa bagażnika - tył (szyba, wygłuszenie, teleskopy) - 250 zł

Drzwi przód - 360 zł para

Drzwi tył - 250 zł para

Podsufitka czarna (do prania bo zakurzona z otworem na szyberdach) - 50 zł

Szyberdach - 50 zł

Bak S4/A4 quattro - 50 zł

Pokrywa zamka bagażnika + plastiki bagażnika+ roleta bagażnika (do umycia) - 50 zł

Jak ktoś kupi drzwi tył i przód dam komplet uszczelek gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może a co ty się wybierasz ?? slimaczek89

---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ----------

ps.ma ktoś mapę 2012 :naughty: Krzysiu i jak działa .... tobie

---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------

pany coś u nas za cicho na tym forum co z grylem co ....... wy na to !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:kox::kox:

Właśnie dziś wróciłem z nad Bałtyku no i powiem, że z 10x na 3500 km wyskoczył na chwilę błąd odczytu, a raz po 500 km ciągłej jazdy zawiesiła się. Dopiero po wyjęciu płyty i wystudzeniu jej nad kratkami zadziałała. ale jakoś tak w ogóle wolno kontaktuje/przelicza w stosunku do moich poprzednich wersji.

Ale to zobaczyłem pierwszy raz na oczy

P1060887.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwus Chopy ;-) moje besześć miało imieniny i dałem jej polerkę w prezencie (nie wiem ile to kosztuje w rzeszowku, ja zapłaciłem 4 stówy za ten zabieg ale autko jest pikne ) - reasumując - jeśli zobaczycie na mieście ostro bijące swym blaskiem po oczach , czarne A4 - znak to że sixu pomyka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwus Chopy ;-) moje besześć miało imieniny i dałem jej polerkę w prezencie (nie wiem ile to kosztuje w rzeszowku, ja zapłaciłem 4 stówy za ten zabieg ale autko jest pikne ) - reasumując - jeśli zobaczycie na mieście ostro bijące swym blaskiem po oczach , czarne A4 - znak to że sixu pomyka :D

U kogo robiłeś detaling ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakąś tańszą alternatywę mechanika z Rzeszowa i okolic czy jeździcie tylko do Panów z Łąki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakąś tańszą alternatywę mechanika z Rzeszowa i okolic czy jeździcie tylko do Panów z Łąki?

a co potrzebujesz zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakąś tańszą alternatywę mechanika z Rzeszowa i okolic czy jeździcie tylko do Panów z Łąki?

a co potrzebujesz zrobić?

Nie chodzi tu o jakieś grube sprawy, ja mieszkam w bloku więc nie ma możliwości samemu zaglądnąć pod spód, zmienić wahacze, czy przeguby, a dokładniej to szykuje się na wymianę oleju+filtry, samemu też tego nie zrobię bo nie wiem co zrobić ze starym olejem więc się nie tykam. Przy okazji sprawdzić spód. Na takie rzeczy to nie wiem czy jest sens zajmować czas panów z Łąki :).

Macie jakiegoś sprawdzonego mechanika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej zmień sobie tu :wink: przy zakupie oleju wymiana Gratis GROJZ - oleje silnikowe i samochodowe, akcesoria motoryzacyjne - Strona główna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej zmień sobie tu :wink: przy zakupie oleju wymiana Gratis GROJZ - oleje silnikowe i samochodowe, akcesoria motoryzacyjne - Strona główna

Jeździłem tam, tylko nie wiem czy jest sens jeździć tylko z wymianą oleju tam, dobrze by było przy okazji zaglądnąć pod spód i coś grzebnąć w razie potrzeby tylko, że jeżeli chodzi o naprawy to gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na spocie już nie byłem pewnie od 3 miesięcy....;/

Ja też :wink: akurat dobra godzina jest .......tuż przed meczem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu, mam sprawe do Ciebie, potrzebuję 2 wtyczki, jutro Ci pokaże jakie:)może byś miał to byśmy pochandlowali:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...