Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gdzie w Stalowej Woli i okilicach znajdę dobry serwis znający się na klimatyzacjach w samochodzie? Nie chodzi mi o takich specjalistów co potrafią podłączyć auto do jakiegoś kombajnu co robi wszystko automatycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o grilla to jak najbardziej, ale najpierw trzeba wymyślić jakąś sensowną miejscówkę bo tam gdzie w tamtym roku to odpada. W niedziele to tam jest teraz tyle ludzi ze nie ma szans na grilla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sorry ale jeśli droga jest zamknięta to nie powinni się tam pchać i udawać Hamiltona z F1. Pojechali "przetestować nowo kupione BMW" - dla Jednych tragedia, dla Innych głupota niestety.

Współczuję Ich Rodzinie.

Masakra na budowanej autostradzie | Super Nowości

"Na miejscu widać jednak, że w pewnej chwili szarżujące auto wyleciało z kończącego się odcinka autostrady. Są wyraźne ślady ostrego hamowania. Wóz wyleciał do góry przeleciał około stu metrów, po czym kolejne sto metrów przekoziołkował gubiąc części. Kierowca musiał jechać z ogromną prędkością, skoro nie zdołał się zatrzymać przez kilkumetrowym nasypem."

Nawet wiem dokładnie gdzie to było, bo robiliśmy energetykę na węźle centralnym i wschodnim swego czasu. Patrząc od Rudnej Małej sam długi most daje możliwość dobrego rozpędzenia się. Niestety trafili na miejsce gdzie kończy się wykonawstwo jednej firmy a zaczyna drugiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto mi obiecał slizgi do zderzaka poliftowego?

---------- Post dopisany at 10:59 ---------- Poprzedni post napisany at 10:46 ----------

Pany, szukam jakiegoś fajnego w miarę taniego noclegu w Bieszczadach dla 4 osób macie moze coś sprawdzonego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po SPOCIE :decayed: jak zawsze kilka autek i para rowerków :naughty:

Grupa VAG-Podkarpacie też dziś miała Spota dlatego małe zamieszanie było i nie wszyscy sie znależliśmy :wink:

Stronka dla wtajemniczonych Mapy burzowe, ostrzeżenia pogodowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ściągają z latarni A4 B7 AVANT czarne, które zostało staranowane przez inne auto (nie zauważyłem jakie)

Akcja działa się ma Al. Powstańców Warszawy / Hetmańska - w stronę Centrum. Wydaje mi się, że A4 jechało od strony PRz. lub WSK, a inne auto jechało od zapory i pocałowało B7 w prawy bok tak, że aż w cisnęło się pod niego i wepchało na latarnię.

Rzeszów: Zderzenie dwóch samochodów przy stadionie w Rzeszowie - 10 lipca 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwerty proponuje polerke + nałożenie filtra uv za 150 i się zastanawiam właśnie, spróbuję chyba najpierw samemu:chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...