Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

slaweq a bo u tego właśnie ojciec serwisuje puga406 2.0Hdi i gościa dosyć chwalił. Nie wiem czy rozrządu nie będę u niego robił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Miro ja slyszalem bardzo dobre opinie o tym kolesiu wlasnie, niby ma to w "garazu" ale jest dobry.

Pytanie: dlaczego tylko Spoty Rzeszowskie sa podwieszone..? :mysli::polew:

A co jeszcze ma by byc powieszone :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: dlaczego tylko Spoty Rzeszowskie sa podwieszone..? :mysli::polew:

bo sam Godfather nad nami czuwa..... :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak sie Wam podobają nowe focie mojej :a4fan:http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=19001.0 :wink4:

Sławek piękna :slina:, nie to autko co na stalówkach normalnie chyba jedno z tych zdjęć wyląduje u mnie na tapecie a jak się tam wszystko błyszczy prawie jak psu ja...ca :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GM dzieki :notworthy: One i tak sa troche poobcinane bo by nie weszły na fotosik w oryginale. W najwiekszej rozdzielczosci wygladają fajnie dopiero :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie to ze na jednym ze zdjęć (trzecie zdjęcie) jest widoczne wgniecenie na tylnej klapie nie uwierzył bym ze to twoja :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Luty 2008, 11:18 _________________________________________________Sławek te zdjęcia to juz pewnie robione NOWYM aparatem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak sie Wam podobają nowe focie mojej :a4fan:http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=19001.0 :wink4:

dlaczego takich ładnych z Zatora nie ma :mysli:

Bo ja nie robilem w Zatorze fotek... ale w Wisle bede mial dwa aparaty i postaram sie porobic cos fajnego :wink4:

Gdyby nie to ze na jednym ze zdjęć (trzecie zdjęcie) jest widoczne wgniecenie na tylnej klapie nie uwierzył bym ze to twoja :polew: :polew:

Robilem te fotki wczoraj w nocy i jak zobaczylem na kompie to sam blem zaskoczony ze tak wyszły :) A wgniecenie w klapie to taki moj znak rozpoznawczy :polew:

[/size]_________________________________________________Sławek te zdjęcia to juz pewnie robione NOWYM aparatem :naughty:

Własnie ze starym robilem tym moim canonem, ale na statywie i przy dobrym świetle jak widać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SLAWEK rezerwuje u ciebie termin na sesje zdjęciową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GM nie ma problemu, mow tylko kiedy i cos porobimy :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek najpierw to musiał bym tak wypucować autko,a jeszcze wcześniej zmienić na alusy co prawda nie bogate ale zawsze to alufelgi a nie kołpaki , jakoś nie miałem okazji zmienić ich na weekendzie , ale z góry dzięki za chęci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slaweq ale i tak 2 zdjecie z podpisu jest lekko ruszone.. Chociaz nie wiem jak to mozliwe na statywie.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ykk może być ruszone bo wiało konkretnie a przy trybie nocnym nawet deikatny ruch aparatu widac pozniej na fotkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w piękny wiosenny dzionek... :hi:

Panowie jak sie Wam podobają nowe focie mojej :a4fan:http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=19001.0 :wink4:

nooo, nooo... piękna sesja... i autko jakoś tak inaczej wygląda... :th: chyba wymiana turbawki pomogła... :th:

[br]Dopisany: 24 Luty 2008, 13:47 _________________________________________________co tu dzisiaj takie pustki... nie ma z kim pogadać... :foch::bicz: :bicz3: :stupid2: :suicide1:

to mnie też już nie będzie...

miłego wieczoru wszystkim... :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry,zaraz zmykam na Wlkp, moze bedziemy mieli w klubie nową A4 1.8TQ 180ps, może nawet będzie dzisiaj upalanie.... :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry dzień... :hi:

wiosna, wiosna wiosna... zmieniać koła na letnie... :th:

Slaweq, był największym przeciwnikiem szybkiej zmiany, a jako pierwszy zmienił... :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...