Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sławeq co z Twoim wspomaganiem, juz nie cieknie??

No juz nie cieknie... nie czaje dlaczego tak :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławeq co z Twoim wspomaganiem, juz nie cieknie??

No juz nie cieknie... nie czaje dlaczego tak :confused4:

u mnie najpierw kapało, później już ciekło, skończyło się na regeneracji listwy i 780 złociszy w plecy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rob a u mnie to bylo tak... po kolei: jakies 3 miesiace temu odezwala sie pompa... okazalo sie ze plyn wyciekł wiec wymienilem caly i bylo ok. Niedawno znowu sie pompa odezwala i znowu brak płynu wiec dolalem ale widzialem ze cieknie dosc sporo... Wymienialem rozrzad to poprosilem mechanika zeby zobaczyl gdzie jest mokro... okazalo sie ze popma sucha to pewnie gdzies na przewodach... 2 tygodnie temu dolałem płynu i jest ok. I co tu robic? :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czarny :kox: Teraz nawet bylem przy aucie, sprawdzilem płyn i jest w normie :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slaweq a co z tym turbo ? Byłeś u gościa w Mielcu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miro wlasnie zawiozłem auto do kolegi Szudera zeby mi wyciagnął turbine i jutro bede jechał z nią do Mielca wlasnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha bo ciekawy jestem jak tam z nim wyjdzie ta regeneracja. Mam powody przypuszczać że i moje turbo niedługo powie papa i wtedy coś trzeba będzie wymyślić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miro a skad takie przypuszczenia ze z Twoim jest cos nie tak albo bedzie nie tak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ostatnio były notlaufy dość często teraz się uspokoiło ale już mam złe przeczucia :mysli:

jeszcze jak się ciepło zrobi spróboje ręcznie rozruszać kierownice i wd40 zastosuje ale jeśli nawet to na długo nie wystarczy.

Na razie jeździ ale jestem ciekaw jak ty tam z gościem załatwisz.

Chłopaki jak myślicie zawias Weitec Ultra Gt to dobry jest ? Patrzyłem po ile są i wyszło mi że coś koło 1400 kompletny więc chyba niezła cena. Może coś takiego zastosuje jak będzie gotówka.

O TUTAJ wychodzi po 300e już z dostawą do domu. Co prawda nie pod mój silniki ale cena pewnie podobna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieńdobry wszystkim,idę se robić śniadanko :dance: , może zacznijmy obmyslać jakieś postanowienia dotyczące wyjazdu do Wisły.....czy każdy jedzie jak komu pasuje........Cayenne a ja Cię miałem za porządnego moderka, a Ty widzę ogólna laba :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Szuder.....

Wszyscy pewnie znow ciezko pracuja..... :D

Witaj Angie... :hi:

Ja też pracuje, ale zawsze sie znajdzie chwila czasu dla Klubu... :th:[br]Dopisany: 22 Luty 2008, 10:18 _________________________________________________

może zacznijmy obmyslać jakieś postanowienia dotyczące wyjazdu do Wisły.....czy każdy jedzie jak komu pasuje.......

Ive, myślę, ze fajnie będzie pojechać razem, w kolumnie... Z racji, ze mam najsłabsze (z Nas Trzech) auto, to ja jade pierwszy... :notworthy::naughty:

My, za Slawqiem napewno jedziemy z Resa, a Ty gdzie najszybciej możesz do nas dołączyć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...