Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

panowie co tu taka cisza ?,sobota ładna pogoda pewnie wszyscy zmieniają kółeczka na letnie czy to już czas na zmianę :mysli:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławeq pisał , że idzie wymieniać właśnie :kox: , ja po niedzieli chyba wymieniam... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po ostatnich opadach śniegu wylądowałem w rowie :embarrassed: mimo używanych zimówek :kwasny:. Jechałem sobie ok 40km/h po wiejskiej drodze z ubitym śniegiem (dokładnie czarna sędziszowska) nagle pokazał mi się zakręt 90stopni. Nie było już szans wyprowadzić niuni, przesliznąłem się na drugi pas, a potem wciągnęło mnie do rowu. Pomyślałem sobie - za***iście auto jeszcze nie przerejestrowane a ja już je rozjebałem :( Wysiadłem drzwiami pasażera bo kierowcy otwierały się tylko na parę cm. Oglądam w koło niunie leżącą w rowie i widze że nie jest źle, bok kierowcy nie dotyka rowu, przód w zaspie ale też nic mu nie jest.

Znalazłem gościa z traktorem który mi powiedział że dzień wcześniej 2 osoby wyciągał z tego rowu tylko że jechały szybciej i auta porozpierdzielali. Po ok godzinie udało się wyciągnąć niunie za tył :th:

Jak się okazało autko wyszło z tego wszystkiego bez ryski :tongue4:

Żałuję tylko że zdjęć nie zrobiłem, ja do teraz mam ten straszny obraz przed oczyma :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie zmienilem kółka i pieknie furka wyglada :thumbup: nie to co na stalówach :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeniu bardzo chetnie tylko widze ze u Was wiekszosc pracuje wtedy... ja wzialem sobie wolne i nie wiem czy wczesniej nie bedziemy jechali... tak ok 11 z Rzeszowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietacie jak na ostatnim spocie wspominałem o blaszanej osłonie pod silnik-może jakiś magik z Resy bo to wyrezał...

fota podglądowa:

b5panzera4do4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ive mysle ze jak bys poszukal to ktos jest w stanie Ci to zrobic.

Pytales ostatnio o moje wspomaganie... poprosiłem chlopaka który mi zakładał turbo o luknięcie pod auto i juz wszystko wiadomo :th:

Jesli chodzi o wspomaganie to przetarty jest przewód i z niego kapie...

Leje sie i to konkretnie jeszcze z jednego miejaca... ze zbiorniczka od płynu do spryskiwaczy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile płaciłes za wymianę turbo?? ze zbiorniczka sprysków , też mi kapało przy uszczelce pompki, trochę poxiliny załatwiło problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile płaciłes za wymianę turbo?? ze zbiorniczka sprysków , też mi kapało przy uszczelce pompki, trochę poxiliny załatwiło problem.

Tez bede musial pomyslec zeby ten zbiorniczek jakos zakleić... a za wyjęcie i włozenie turbo zaplacilem 100 zł, kolega Szudera mi to zrobił :notworthy: Dla porównania "Automacher" w zaczerniu 350 zł, mechanik obok mnie na osiedlu powiedzial 200 zł i stękał ze to problem bo V6 itp bzdety :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe ile mi zejdzie na wymianie, o ile wogóle dostanę...bo jak narazie to lipton :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sie popytam, ale osłona by się na przymiarkę przydała, bo moja to papa zrobiła w zeszłym roku zimą :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slaweq a ten mechanik u Ciebie na osiedlu to może w takim garażu jest ? okolice Wita Stwosza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slaweq a ten mechanik u Ciebie na osiedlu to może w takim garażu jest ? okolice Wita Stwosza ?

Akurat nie o tym pisałem... a ten którego Ty masz na mysli to jest obok mojego bloku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: dlaczego tylko Spoty Rzeszowskie sa podwieszone..? :mysli::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...