Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ty kolego Andronikus skąd dokładniej jesteś bo południe to duże ??

Ze stolicy ma się rozumieć....... podkarpacia :wink4:

Rider, zmieniłeś miejsce zamieszkania?

Miło Cię widzieć i czytać :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile spotów Rzeszowskich już było ? :embarrassed:

witaj Andronikus :hi:

Pierwszy spot Rzeszowski odbył się 28 kwietnia 2007 także już niebawem będziemy mieć I rocznice :naughty:, a wszystkich było bodajże 9 z tym ze na jednym z tych 9-ciu byłem sam bo nikt się nie zjawił :angry:, ale między czasie odbywały się jeszcze tak zwane spontaniczne spoty

[br]Dopisany: 19 Luty 2008, 00:44 _________________________________________________

Na początek zróbmy stały termin, co dwa miesiące, z czasem będziemy zmniejszać czas między stałym terminem. Pozostałe spoty niech zostaną spontaniczne tak jak to było do tej pory.

No bo te stałe można i co dwa miesiące, a pełen spontan przynajmniej raz na miesiac :kox: rozumiesz mój tok myslenia :decayed:

Spoko mi pasi :tongue4: tylko jaki dzień miesiąca ?

Ja bym wolał ostatni tydzień miesiąca ale jak będzie początek to się dostosuję. Poczekajmy jeszcze trochę, niech inni powiedzą czy im pasi i można trochę edytować pierwszy post. Jakiś mini kalendarz dopisać można by :naughty:

To sa cytaty kolegi Hauzer-aw

W takim razie Panowie powiedzcie mi co się stało z Hauzer-em ( ja myślę że są dwie opcje )

I sprzedał

II OŻENIŁ SIĘ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Andronikus :hi:

Nabliższy spot 2 marca 2008 godz 13:00 Parking UW a nie Podpromie :)

A NIE GODZINA 14?????????? :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A NIE GODZINA 14?????????? :mysli: :mysli: :mysli:

A zobacz co sam napisales w pierwszym poscie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Pan Moderator 1 posta w Spocikach Rzeszow sam napisał że spot o 13:00 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slaweq, nie ma sprawy... :th: To nie ja decyduje o której będzie spot... Ostatnio był o 14, i myślałem, ze tak będzie dobrze... :th:

Jak chcecie o 13, to zaraz to poprawię... :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slaweq, nie wiesz jak dodać ankietę?? Najlepiej zrobić ankietę i niech się wszyscy wypowiedzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ive, jeszcze nie... :thumbdown:

Byłem dziś w ASO - dziady nie mają wtyczek na miejscu.... :thumbdown: za to mają bardzo nie miłego starego pana :thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba było mu powiedzieć , że poinformujesz ludków z Klubu Audi jaka to fachowa obsługa jest w tym ASO....w , to jakie lampki wkońcu zakładasz!!!!????? :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slaweq, nie wiesz jak dodać ankietę?? Najlepiej zrobić ankietę i niech się wszyscy wypowiedzą...

Zobacz na ostatni napisany post w wątku na dole... tam jest chyba opcja "dodaj ankiete" czy cos w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam znajomości w PLAY...:(

[br]Dopisany: 19 Luty 2008, 14:00 _________________________________________________

Slaweq[/b], nie wiesz jak dodać ankietę?? Najlepiej zrobić ankietę i niech się wszyscy wypowiedzą...

Zobacz na ostatni napisany post w wątku na dole... tam jest chyba opcja "dodaj ankiete" czy cos w tym stylu.

No właśnie ze kiedyś chyba coś takiego widziałem, ale teraz tego nie mam:( A Ty masz u siebie?? Jak masz, to jak możesz do dodaj ankiete, nt godziny spotu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuder ja tego nie mam bo jestem tylko szarym uzytkownikiem tego wątku :embarrassed: Ty to powinienes miećjako moderator wątku :notworthy: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...