Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzało by się to co piszesz jestem dziś już w domu ( o dość nietypowej porze jak dla mnie ) postanowiłem wrócić dziś wcześniej aby ożywić wątek Rzeszowski :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja tak sie zastanawiam ile osób pojawi sie na spocie :polew: W wątku nikt nie pisze a pewnie kilkanaście furek w niedziele sie zjawi :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam taką nadzieję ze ekipa dopisze :th:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2008, 00:10 _________________________________________________W końcu wid ujemy się tak rzadko bo tylko raz w miesiącu :confused4:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2008, 00:11 _________________________________________________Podejrzewam ze co niektóre osoby może mobilizować przyjazd po odbiór gadgetów klubowych :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie raz w miesiacu to nie jest zbyt czesto, no ale jak narazie frekwencja zawsze dopisywała :th:

Marcin nie planujesz kolejnych zmian w furce :gwizdanie: mam na mysli lampy przednie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oby tak było bo oczywiste jest, że im więcej ludków (i oczywiście :audi: na spocie ) to tym lepiej[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2008, 00:16 _________________________________________________

Marcin nie planujesz kolejnych zmian w furce :gwizdanie: mam na mysli lampy przednie

Najpierw musze zaplanować podwyżkę w pracy, a potem mogę zaplanować zmianę lamp, a tak poważnie to pewnie teraz w kolejności pierwsze co to właśnie lampy będą do zmiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienisz lampki z przodu to już bedzie :thumbup: W nastepnej kolejności mozesz pomyslec o zmianie felg... sprzedam Ci moje :naughty::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zmian Wszyscy się starzejemy a moje audi :audi: powoli młodnieje :polew: :polew:, co prawda nie wielkie zmiany ale zawsze coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym u siebie cos odmłodził ale nic mi do glowy nie przychodzi co to moze być :mysli: Pewnie tylko felgi :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek sprzedaj swoje :audi: i kup z 94 roku (z najuboższym wyposażeniem) w tedy to dopiero będziesz miał pole do popisu :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2008, 01:06 _________________________________________________A tak serio to myślę że jeśli potrzebujesz coś zmienić w swoim autku to faktycznie możesz pokombinować coś ewentualnie z felami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie felg do mojego to ja juz wiem co chce..., jedyna zmiana to bedzie rozmiar na 17" bo wzór zostanie ten sam :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi się ten wzór podoba :th:troche mniej cena :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem ostatnio B5 na tych 17 i naprawde wygladala rewelacyjnie :th: No i mało jest takich bo wiekszosc kupuje fele od nowszych modeli :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie ori zawsze będzie ori nie mówię że inne są złe ale ..........oryginalne to jest to :th: :th: w końcu chyba sztab ludzi myślał kilka lat temu nad tym jaki wzór będzie najodpowiedniejszy dla tego auta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie masz racje Panie Marcinie :wink4: Dlatego jak bys zmieniał lampki z przodu to tylko na ori :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba innych nawet nie biorę pod uwagę jedynie co to trochę zniechęca mnie to podcinanie błotników, ale to się jeszcze zobaczy, myślę że dojrzeje do tego :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety przy zmianie na ori zespolone trzeba cos przycinać :confused4: No ale warto bo efekt koncowy jest rewelacja :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...