Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

:polew: :polew: :polew:dokładnie jest tak zastanawiam sie czy to mam pozmieniać :tongue4::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy ktoś wie co się dzieje z Rogalloti-m?

Qrcze pisałem do niego na GG, na PW w celu dogadania terminu chipowania i bez echa. Nie mam żadnej odpowiedzi od niego. Może gdzieś wyjechał :mysli: Dzwoniłem na komórkę a tam cały czas zgłasza się poczta ;( . Kicha straszna, jak teraz jestem zdecydowany na chipowanie to Rogalloti-ego nie ma :wallbash:. W środę będę w Wawie normalnie aż żal żeby taka okazja przeszła koło nosa ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZeeBee napisz w temacie Warszawskim.. :wink4:

Dzięki ykk za podpowiedź, udało mi się dodzwonić do Rogalloti-ego i jestem już umówiony na chipowanie w czwartek :dance: normalnie zajefajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super :th:

ciekaw jestem co z tego wyjdzie

Najpierw sie zdziwisz jaka masz serię / pewnie prawie 150/ jak AWX zdrowy :naughty: a pozniej jak sie przejedziesz po modach, a na koncu ze droga powrotna jakas taka krotsza w czasie :evil:

to normalnie prze kokosy beda :radocha:

[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2008, 20:46 _________________________________________________

Jakies 17X koni.. :wink4: (tak obstawiam)

17X o matko to sporo tych "kucyków" by było :radocha:, ciekawe jaki moment bedzie. Normalnie jestem napalony jak szczerbaty na suchary :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec kolego ładuj ile sie da byle płasko Witek wie co robi :th:

Sa koledzy ktorzy przed wyjazdem mieli 90koni w papierach a po powrocie ponad 150 kucyków pod maską i dalej malo ... :wallbash:

domyślam się, że tak jest ale cóż zrobić takie życie. Mnie interesuje to żebym miał zapas przy wyprzedzaniu bez wchodzenia na odpowiednie obroty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam all :a4fan:,

wczoraj wróciłem z chip tuningu u Rogala. Qrcze :disgust: na miejscu okazało się, że sprzęgło mam do wymiany bo się ślizga. Pomimo tego defektu powiem Wam, że na trasie nie było mocnych na moją niunie :> czuć tą moc pomimo tego, że przyrost momentu obrotowego jest niewiele większy od serii. Dodam jeszcze, że jest to wynik bezpieczny dla mojego auta na ślizgającym się sprzęgle i jeśli będę chciał to mogę podjechac do Rogala na małe korekty "dołu"

Przedstawiam wykres:

http://img394.imageshack.us/img394/2968/chiptuninghr2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...