Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zrobiłem CLH i to nawet się przydaje jak idę do domu to nie muszę w nocy się potykać o krawężniki :gwizdanie:. Dla mnie jak miał bym zmieniać to na F :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pod wiaduktem na Krakowskiej w PEZETMOCIE myja silniki Slawqu :wink4:

Znalazlem ich na necie i faktycznie można u nich omyć za 30 zł :good: Problem tylko w tym, że nie biorą odpowiedzialności za to mycie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 23:16_________________________________________________Slaweq a kto weźmie ci dziś odpowiedzialność kiedyś była myjnia na 8 marca ale wczoraj podjechałem i zamknięte nie wiem czy właściciel się zmienił czy coś może jest otwarta a słyszałem że na Skłodowskiej na tyłach polibudy budynku jest super ...ale tam jakieś terminy mają ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie bierze odpowiedzialności za mycie silnika bo zaden producent samochodów nie zaleca mycia silnika a jezeli już to ze zdemontowaną elektryką i elektroniką co oznacza że tylko w przypadku wyjęcia silnika :confused4: umów się z chłopakami na krakowskiej ale zabezpiecz sobie kompa i moduły - nie ma innej opcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniać jutro oponki czy jeszcze tydzień pojeździć :mysli:

no co ty :wink4: zima bedzie na wiosne :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz od dwoch tyg. mam zimówki...i już je zaczeło wcinac :-( także jak polecam czekać ..... b o jak znowu bedzie 17stC to bedzie jadło mocno opony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimy narazie nie będzie :wink4: Jutro F1 o 17 więc może spocik po zmroku np. po 19 :gwizdanie: wieczory jeszcze mamy ciepłe :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimy narazie nie będzie :wink4: Jutro F1 o 17 więc może spocik po zmroku np. po 19 :gwizdanie: wieczory jeszcze mamy ciepłe :rolleyes:

ogladamy TV F1 i :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...