Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Centralny z kluczyka zamyka, ale nie otwiera?


stryj16

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Jest to mój drugi temat zaraz po powitaniu. I przepraszam jeśli temat był poruszany, ja niestety nie znalazłem odpowiedzi na mój problem. W mojej audi była zamontowana pompka 8l0 z końcówką E w której padł wirnik, kupiłem pompke z polifta 8d0 z końcówką Ei napotkał mnie mały problem. Wszystko działa normalnie tylko problem jest z otwieraniem samochodu, po przekręceniu kluczyka nie pobudza pompki do otwierania drzwi, ale lampka w środku samochodu się zapala. Miałem zamontowany uniwersalny sterownik zamka i z pilota wszystko działało tak jak należy, ale niestety kilka dni temu padł pilot i już nie mogę nic otworzyć, łącznie z klapką wlewu paliwa co uniemożliwia zatankowanie.... poza oczywiście drzwiami kierowcy. W czym może być problem jeśli nie mogę otworzyć samochodu z kluczyka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

system ryglowania drzwi jest pneumatyczny jak włożysz kluczyk do zamka drzwi i przekręcisz go to słychać jakiś odgłos z tyłu auta?

Jeśli słychać to padł kompresorek, jeśli nic nie słychać to gorszy problem padła elektronika pompki;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stawiam na pompke u mnie bylo to samo pomogl zakup kolejnej pompki :) z pilota ladnie sie zamykamalo i otwieralo recznie tez ladnie sie zamykalo lecz gdy otwieralem recznie otiweraly sie tylko drzwi kierowcy i zaczynal mrygac alarm kierunkami:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompka jest dobra. Zauważyłem że po odłączeniu pompki i po ponownym podłączeniu pompki do zasilania otwieranie kluczykiem zadziała(słychać pompkę), ale do momentu zamknięcia samochodu. Potem coś się dzieje z elektroniką że otwiera tylko jedne drzwi. Będe próbował zakodować oryginalny scyzoryk i może akurat będzie otwierał i zamykał z pilota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...