Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Żółlta barwa światla (TFL)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Droga rozrywka jak na postojówki.

Drogo ale czego sie nie robi dla AUDI...

Ja osobiscie uzywam postojowek caly czas poniewaz mam diody od S6 podpiete pod halogeny.Moze byc ciekawy efekt LED W5W + S6 LED.

W nestepnym tygodniu bede przymierzal sie do zakupu.

Opublikowano
  • Autor

Witam,

Znalazłem ciekawa stronkę: www.hypercolor.de

W ofercie są diody Ba9s i W5W "Flash-LED von Samsung in Multichip-Technologie".

Jest mozliwość zakupu LED'ów, które nie powodują "braku zarowki" na FIS'ie.

Moze jakis GRUPOWY zakup ??

Dobrze znalazles ale tematem tego posta sa TFL DRL a nie postojowki.

Poza tym 120° kat swiecenia wydaje mi sie za malo i bedziesz mial jeden punkt LED a nie postojowki LED :tongue4:

Opublikowano

Znalazlem ciekawa zarowke, ktorej dlugo szukalem na polskim rynku.

cf63b530ab6c9d43dj6.jpg

cf63b530ab6c9d43dj6.710b9eec4c.jpg

402621014yd9.jpg

402621014yd9.54597a52d0.jpg

4026210141he2.jpg

4026210141he2.267b47f485.jpg

http://allegro.pl/item402620412_zarowka_led_p21w_ba15s_technologia_smd_13_led_.html

http://allegro.pl/item402621014_zarowka_led_p21w_ba15s_technologia_smd_24_led_.html

Wysoka cena i "FIS ERROR"...znowu zabawa z opornikami... :kox:

Opublikowano

No niestety FIS trzeba oszukać i paluchy łamać podczas montażu :) ale żarówa wygląda na OK[br]Dopisany: 25 Lipiec 2008, 15:46 _________________________________________________Myślę, że to załatwi sprawę DLR czy TFL, i będzie podobny efekt jak w A8

Opublikowano

będzie podobny efekt jak w A8

nie no... jednak w A8 to raczej zupełnie inaczej wygląda... :mysli:

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

super :good:

ile kosztowaly te ledy?

Opublikowano
  • Autor

53,80 Euro- jest w pierwszym poscie gdzie mozna kupic :wink4:

Opublikowano

muszę przyznać, że pięknie to wygląda :afro:

Opublikowano

Do tego jeszcze xenon 5800 lub 6000 K i jest idealnie.. :good:

Opublikowano

Do tego jeszcze xenon 5800 lub 6000 K i jest idealnie.. :good:

jak sie zapala xenon to te DRL i tak gasna.

Opublikowano

Ładnie to wyszło, ja wcześniej nie maiałem szczęścia co do rezystorów, ale jeszcze jedna próba i będzie OK, tj tak samo ładnie.

Pozdro

Opublikowano
  • Autor

Ładnie to wyszło, ja wcześniej nie maiałem szczęścia co do rezystorów, ale jeszcze jedna próba i będzie OK, tj tak samo ładnie.

Pozdro

A jakie LEDy wstawiles, masz jakies fotki?

Opublikowano

To akurat zestaw na postojówki z tego co widzę. Miałem LED jak Muskel1 tylko rezystory mi się nie udały kupione na allegro, kupię inne i zamontuję, efekt będzie jak w twojej A4, ale wrzucę inny bajerek, LED w bagażniku :) tj. fotki wrzucę.

Opublikowano

Tak to są postojówki - Muskel1 z góry sorry za OT :cool1:

Postojówki świecą się razem z Xenonem więc może to być ciekawy efekt, a u mnie dodatkowo S6 Ledsy więc już kosmosik całkowity :naughty:

Jak by ktoś był chętny to możemy grupowo kupić z USA chyba, ze Helmuty już to zassały wcześniej :)

Opublikowano

Ba$ior jak by co to jestem zainteresowany tymi postojówkami, cena nie jest wysoka.

A teraz obiecane i zlekka po za tematem fotki modułu LED w bagażniku:

a78f8fe574d15be3m.jpg

0a6bbdaffe8bd664m.jpg

Opublikowano
  • Autor

Tak to są postojówki - Muskel1 z góry sorry za OT :cool1:

Postojówki świecą się razem z Xenonem więc może to być ciekawy efekt, a u mnie dodatkowo S6 Ledsy więc już kosmosik całkowity :naughty:

Jak by ktoś był chętny to możemy grupowo kupić z USA chyba, ze Helmuty już to zassały wcześniej :)

Ja osobiscie nie bede juz wrzucal LEDow do postojowek bo ze wzgledu na temperature rezystorow nie chce ich w lampach umieszczac.

Na zewnatrz lampy mam juz te rezystory od swiatel dziennych i jeszcze jak tamte doloze to obawiam sie, ze dekielek nie bedzie szczelnie dolegal.

Zamierzam teraz kupic cos takiego na postojowki jako alternatywne rozwiazanie do LEDow.

http://cgi.ebay.de/W5W-W2-1x9-5d-Halogen-Range-Power-Blue-NARVA-2erSet_W0QQitemZ350077079158QQihZ022QQcategoryZ72686QQrdZ1QQssPageNameZWD1VQQcmdZViewItemQQ_trksidZp1638Q2em118Q2el1247

Jak zamontuje to dam znac i podesle pare fotek.

Opublikowano

Te zarowki W5W z aukcji wygladaja jak "Suty" :wink4:

A tak na powaznie jak chcesz miec dobry efekt z Xenonami to te zarowki, ktore zamierzasz kupic to pewnie beda swiecic jak te Philipsa Blue...czyli na zolto :kox:

Polecam te zarowki: http://cgi.ebay.de/Super-White-XENON-Standlicht-Glassockel-W5W-8000K-MTEC_W0QQitemZ180271116299QQihZ008QQcategoryZ33713QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

A tak wygladaja te Ledy postojowki w B7:

13850dz5.jpg

13850dz5.c511874615.jpg

13849wp1.jpg

13849wp1.d17458629a.jpg

Opublikowano
  • Autor

Wygladaja fajnie ale "...Die Lampen sind leider in der StVO nicht zugelassen..." :confused4:

Czyli jednak musze inne kupic, ktore spelniaja wymogi StVO.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.