Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Myjnie na stacjach benzynowych

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
polecam lekturę, z grubsza opisano jak poprawnie myć auto żeby nie narobić szkód:wink:

Mycie nadwozia | Detailer.pl - Kosmetyki samochodowe

Metoda mycia samochodu na dwa wiadra | Detailer.pl - Kosmetyki samochodowe

ciekawe artykuły :thumbup1:

spotkałam się z przypadkiem, gdzie znajoma mycie zaczynała od felg, a kończyła na dachu.. Używała jednego wiadra :facepalm: i nie dała sobie nic wytłumaczyć :P

Opublikowano

ja to jeżdżę tylko na bezdotykowe myjnie jak nie mam czasu na mycie tak to tylko recznie bo na bezdotykowych zauwazylem ze nie dokladnie myje progi i dolną część elementow zostaje taki mikroosad a jak się maja myjnie bezdotykowe do trwałości powłok woskowych? bo zawsze mnie to zastanawiało?

Opublikowano

Ja nigdy nie jeżdżę na myjnie beztotykowe czy inne tego typu.

Sam co sobotę myję auto ręcznie

Opublikowano
Ja nigdy nie jeżdżę na myjnie beztotykowe czy inne tego typu.

Sam co sobotę myję auto ręcznie

no ja jak bym recznie chcial to tylko w weekendy jak do siebie jade moglbym bo pod blokiem w tygodniu nie da rady

Opublikowano

A jak to jest z tymi chemikaliami na bezdotykowej (mikroproszek) ?

to się rozpuszcza czy wali jak piasek po lakierze (oczywiści nie widoczne gołym okiem).

Bezpieczna dla takiej 13 letniej A4 będzie takie mycie ?

Umyłbym ręcznie, zawsze tylko tak myję (wszelkiej maści SONAXy ,gąbka, szlauf i jazda), ale jutro ciężko z czasem będzie i nie wiadomo jak pogoda dopisze. No i chyba nie wypada:co:

Myjnia to myjnie samochodowe bezdotykowe | myjnia samochodowa bezdotykowa | myjnia samoobsługowa | myjnie samoobsługowe | myjnia automatyczna | myjnie automatyczne | myjnie portalowe | myjnia portalowa | polski producent myjni bezdotykowych -- BKF Myjnie Bezdo

Opublikowano
  • Autor
A jak to jest z tymi chemikaliami na bezdotykowej (mikroproszek) ?

to się rozpuszcza czy wali jak piasek po lakierze (oczywiści nie widoczne gołym okiem).

Bezpieczna dla takiej 13 letniej A4 będzie takie mycie ?

Umyłbym ręcznie, zawsze tylko tak myję (wszelkiej maści SONAXy ,gąbka, szlauf i jazda), ale jutro ciężko z czasem będzie i nie wiadomo jak pogoda dopisze. No i chyba nie wypada:co:

Myjnia to myjnie samochodowe bezdotykowe | myjnia samochodowa bezdotykowa | myjnia samoobsługowa | myjnie samoobsługowe | myjnia automatyczna | myjnie automatyczne | myjnie portalowe | myjnia portalowa | polski producent myjni bezdotykowych -- BKF Myjnie Bezdo

własnie wypada!!! panie krzątaja się w kuchni a my po cichu zmykamy i pieścimy na święta swoje :audi:

Opublikowano

własnie wypada!!! panie krzątaja się w kuchni a my po cichu zmykamy i pieścimy na święta swoje :audi:

Jednak pośpiech wziął górę i skorzystałem z myjni bezdotykowej . Całkiem fajna sprawa, wygodnie i szybko.

Ale wątpię w skuteczność usuwania brudu, przecież to tylko płukanie. Wosku bym po tym nie nałożył .

Od czasu do czasu można skorzystać.

Opublikowano

Ja tak myje :kox:

Opublikowano
Ja tak myje :kox:

haha ja bym tak się nie odważył ciekawe jak z elektroniką

Opublikowano
  • Autor
Ja tak myje :kox:

haha ja bym tak się nie odważył ciekawe jak z elektroniką

kretyn :facepalm: tak można myć traktor

Opublikowano

Tego CLSa mył na pokaz, na pewno nie jest aż takim idiotą.

Opublikowano
Tego CLSa mył na pokaz, na pewno nie jest aż takim idiotą.

Nie znasz włochów syfiarzy.

Opublikowano

Ja daje tylko i wyłącznie na bezdotykowych ;)

Ewentualnie gąbka, woda i szampon z woskiem na podwórku.

Panowie a myjnie parowe ???

Jak bezdotykowa ma dobre ciśnienie to auto umyjesz na błysk...

Kiedyś umyłem na bezdotyku przy stacji BP to tragedia... praktycznie zmoczyło tylko samochód.

Opublikowano

no u nas w polsce to duzo jest takich stacji co wyjeżdżasz a auto jest tylko opłukane a nie umyte

Opublikowano

Jak bezdotykowa ma dobre ciśnienie to auto umyjesz na błysk...

Kiedyś umyłem na bezdotyku przy stacji BP to tragedia... praktycznie zmoczyło tylko samochód.

Tu nie chodzi o ciśnienie tylko o dodatki myjące itp.

Samym ciśnieniem nie wiem jak dobrym nigdy samochodu nie umyjesz, a tylko, co najwyżej zmoczysz...

Opublikowano

no też racja koło mnie to jak myjesz tym mikro proszkiem to woda ledwo co się pieni a powinno mocno chyba oszczędzają na wszystkim

Opublikowano
no u nas w polsce to duzo jest takich stacji co wyjeżdżasz a auto jest tylko opłukane a nie umyte

Bo oszczędzają dziady i nie dodają właśnie środków myjących, wosków ani nabłyszczaczy.

W dodatku na jednej myjni 1zł=30sek. a na innej 1zł=60sek.

Opublikowano

no u mnie też tak jest że za 15 zł ciężko jest umyć auto a jak przypadkowo myłem w innym mieście to za 15 zł to poleciałem na bogato i myślę że wyrobił bym się w 10 zł tylko ja z góry wrzuciłem 15 bo myślałem że wszędzie tak jest

Opublikowano

ja zawsze lecę za piątkę :decayed::wink:

jeśli lakier nie jest dobrze zabezpieczony to nie ma opcji żeby na bezdotyku pozbyć się całego brudu, wtedy zmywamy tylko luźny brud, reszta zostaje na lakierze...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.