Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Myjnie na stacjach benzynowych


-RamzeS-

Rekomendowane odpowiedzi

jeżeli ktoś nie ma w domu myjki ciśnieniowej to nie ma szans dobrze umyć auta. bo nawet na myjniach ręcznych wala w chu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj... diy pianownica, mycie na dwa wiadra, glinka, mycie i jest cud mniut :wink:

Tapnięte z SGS III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ktoś nie ma w domu myjki ciśnieniowej to nie ma szans dobrze umyć auta. bo nawet na myjniach ręcznych wala w chu...

nie zgodzę się. spokojnie bez ciśnieniowej można sobie tak samo poradzić.

mi zazwyczaj nie chce się tego wszystkiego rozwijać i myje bez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mycie nie na stacjach to tylko mogą tacy co mają możliwość samemu sobie umyć ale większość mieszka w blokach i pewnie nie ma możliwości tak myć. ja już teraz jeżdżę późnymi porami na myjkę bezdotykową tylko że z gąbką i wtedy jakoś auto wygląda jak jeszcze gąbką przelecę dookoła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość donuska90
jeżeli ktoś nie ma w domu myjki ciśnieniowej to nie ma szans dobrze umyć auta. bo nawet na myjniach ręcznych wala w chu...

nie zgodzę się. spokojnie bez ciśnieniowej można sobie tak samo poradzić.

mi zazwyczaj nie chce się tego wszystkiego rozwijać i myje bez

no dobra ale bez myjki to jak spłukujesz auto? wodą z węża, czy wiadrami? :decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karcher, gąbka i czas :wink:

http://images46.fotosik.pl/944/3788c797729deeadmed.jpg

w tle duży Fiatacz :wink:

ładnie ładnie ale jeszcze troche za zimno na takie zabawy z wiaderkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość donuska90
karcher, gąbka i czas :wink:

http://images46.fotosik.pl/944/3788c797729deeadmed.jpg

w tle duży Fiatacz :wink:

ładnie ładnie ale jeszcze troche za zimno na takie zabawy z wiaderkiem

ale spokojnie, wiosna podobno idzie tylko powoli bo boi sie fotoradarów :grin:

jak w końcu dojdzie to będzie można wyciągać sprzęt, tzn. wiaderka i się bawić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość donuska90
ja pod blokiem to mogę sobie konewke wyciągnać :facepalm:

to rzeczywiście nie za ciekawie.. ale do konewki możesz dodać wiaderko :P

albo wieczorkiem na bezdotyk z gąbką i innym sprzętem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś pojechałem na bezdotyk,gdzie nad wszystkim czuwa gość.Z grzecznosci zapytałem czy mogę się wspomóc gąbka i dodatkowym szamponem? Nie było takiej możliwości.

wysłane za pomocą tapki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość donuska90
Ja kiedyś pojechałem na bezdotyk,gdzie nad wszystkim czuwa gość.Z grzecznosci zapytałem czy mogę się wspomóc gąbka i dodatkowym szamponem? Nie było takiej możliwości.

wysłane za pomocą tapki

ilu ludzi, tyle zachowań.. ale można pojechac nocą na taką myjnię, gdzie po 21 już nikt nie czuwa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mala rada - proponuje zmienic gabki na rekawice i bedzie lepiej.

a właśnie, co za różnica czy gąbka (odpowiednia) czy rękawica?

Rękawicą lepiej dostać się do zakamarków trudno dostępnych i łatwiej z niej wyplukac drobinki piachu niż z gąbki-tak mi się wydaje.Chociaż dla zwykłego amatora ,który nie zajmuje się tym profesjonalnie,taka gąbka też spełni swoją funkcję lepiej niż samo mycie bezdotykowe.

wysłane za pomocą tapki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość donuska90
Mala rada - proponuje zmienic gabki na rekawice i bedzie lepiej.

a właśnie, co za różnica czy gąbka (odpowiednia) czy rękawica?

Rękawicą lepiej dostać się do zakamarków trudno dostępnych i łatwiej z niej wyplukac drobinki piachu niż z gąbki-tak mi się wydaje.Chociaż dla zwykłego amatora ,który nie zajmuje się tym profesjonalnie,taka gąbka też spełni swoją funkcję lepiej niż samo mycie bezdotykowe.

wysłane za pomocą tapki

muszę zakupić sobie taką gąbkę i zobaczyć czy faktycznie jest różnica ;)o jak myję auto, to co najmniej z godzinę, każdy element z osobna :P

i z tym się z Tobą zgodzę, bo wiadomo że w domu myjesz sobie na spokojnie gąbką czy tam rękawicą a na bezdotyku przeważnie się spieszysz, bo złotówki uciekają :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest o tym oddzielny temat. Najlepsze sa rekawice z owczej welny. Jest spory wybor rekawic z wlokien mikrofibry. Jesli auto jest po korekcie ma to spore znaczenie. Latwiej utrzymac lakier w dobrym stanie. Jesli nie po korekcie, tylko myjemy, to nie ma to wiele wspolnego z detailingiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość donuska90
Jest o tym oddzielny temat. Najlepsze sa rekawice z owczej welny. Jest spory wybor rekawic z wlokien mikrofibry. Jesli auto jest po korekcie ma to spore znaczenie. Latwiej utrzymac lakier w dobrym stanie. Jesli nie po korekcie, tylko myjemy, to nie ma to wiele wspolnego z detailingiem.

no tak, tylko wiesz pewnie każdy chce mieć dobrze wypieszczone autko czy po korekcie czy nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec ma znaczenie jak i czym. wiem, ze ciezko sie z tym pogodzic ale swirle czyli drobne ryski sami aplikujemy swoim ukochanym 4 kolom wlasnie podczas niewlasciwego mycia i wycierania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...