Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Myjnie na stacjach benzynowych

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jeżeli ktoś nie ma w domu myjki ciśnieniowej to nie ma szans dobrze umyć auta. bo nawet na myjniach ręcznych wala w chu...

Opublikowano

Nie przesadzaj... diy pianownica, mycie na dwa wiadra, glinka, mycie i jest cud mniut :wink:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
jeżeli ktoś nie ma w domu myjki ciśnieniowej to nie ma szans dobrze umyć auta. bo nawet na myjniach ręcznych wala w chu...

nie zgodzę się. spokojnie bez ciśnieniowej można sobie tak samo poradzić.

mi zazwyczaj nie chce się tego wszystkiego rozwijać i myje bez

Opublikowano

no mycie nie na stacjach to tylko mogą tacy co mają możliwość samemu sobie umyć ale większość mieszka w blokach i pewnie nie ma możliwości tak myć. ja już teraz jeżdżę późnymi porami na myjkę bezdotykową tylko że z gąbką i wtedy jakoś auto wygląda jak jeszcze gąbką przelecę dookoła

Opublikowano
jeżeli ktoś nie ma w domu myjki ciśnieniowej to nie ma szans dobrze umyć auta. bo nawet na myjniach ręcznych wala w chu...

nie zgodzę się. spokojnie bez ciśnieniowej można sobie tak samo poradzić.

mi zazwyczaj nie chce się tego wszystkiego rozwijać i myje bez

no dobra ale bez myjki to jak spłukujesz auto? wodą z węża, czy wiadrami? :decayed::wink:

Opublikowano

karcher, gąbka i czas :wink:

3788c797729deeadmed.jpg

w tle duży Fiatacz :wink:

Opublikowano
karcher, gąbka i czas :wink:

http://images46.fotosik.pl/944/3788c797729deeadmed.jpg

w tle duży Fiatacz :wink:

to dokładnie tak jak u mnie, tylko że czasem mi się nie chce rozwijać sprzętu i jadę na bezdotykową. :wink:

ale już nie ma tego efektu i tej radości z samodzielnie,idealnie umytego auta :P

Opublikowano
  • Autor
karcher, gąbka i czas :wink:

http://images46.fotosik.pl/944/3788c797729deeadmed.jpg

w tle duży Fiatacz :wink:

ładnie ładnie ale jeszcze troche za zimno na takie zabawy z wiaderkiem

Opublikowano
karcher, gąbka i czas :wink:

http://images46.fotosik.pl/944/3788c797729deeadmed.jpg

w tle duży Fiatacz :wink:

ładnie ładnie ale jeszcze troche za zimno na takie zabawy z wiaderkiem

ale spokojnie, wiosna podobno idzie tylko powoli bo boi sie fotoradarów :grin:

jak w końcu dojdzie to będzie można wyciągać sprzęt, tzn. wiaderka i się bawić :P

Opublikowano
  • Autor

ja pod blokiem to mogę sobie konewke wyciągnać :facepalm:

Opublikowano
ja pod blokiem to mogę sobie konewke wyciągnać :facepalm:

to rzeczywiście nie za ciekawie.. ale do konewki możesz dodać wiaderko :P

albo wieczorkiem na bezdotyk z gąbką i innym sprzętem :kox:

Opublikowano

Ja kiedyś pojechałem na bezdotyk,gdzie nad wszystkim czuwa gość.Z grzecznosci zapytałem czy mogę się wspomóc gąbka i dodatkowym szamponem? Nie było takiej możliwości.

wysłane za pomocą tapki

Opublikowano
Ja kiedyś pojechałem na bezdotyk,gdzie nad wszystkim czuwa gość.Z grzecznosci zapytałem czy mogę się wspomóc gąbka i dodatkowym szamponem? Nie było takiej możliwości.

wysłane za pomocą tapki

ilu ludzi, tyle zachowań.. ale można pojechac nocą na taką myjnię, gdzie po 21 już nikt nie czuwa ;)

Opublikowano

Mala rada - proponuje zmienic gabki na rekawice i bedzie lepiej.

Opublikowano
Mala rada - proponuje zmienic gabki na rekawice i bedzie lepiej.

a właśnie, co za różnica czy gąbka (odpowiednia) czy rękawica?

Opublikowano
Mala rada - proponuje zmienic gabki na rekawice i bedzie lepiej.

a właśnie, co za różnica czy gąbka (odpowiednia) czy rękawica?

Rękawicą lepiej dostać się do zakamarków trudno dostępnych i łatwiej z niej wyplukac drobinki piachu niż z gąbki-tak mi się wydaje.Chociaż dla zwykłego amatora ,który nie zajmuje się tym profesjonalnie,taka gąbka też spełni swoją funkcję lepiej niż samo mycie bezdotykowe.

wysłane za pomocą tapki

Opublikowano
Mala rada - proponuje zmienic gabki na rekawice i bedzie lepiej.

a właśnie, co za różnica czy gąbka (odpowiednia) czy rękawica?

Rękawicą lepiej dostać się do zakamarków trudno dostępnych i łatwiej z niej wyplukac drobinki piachu niż z gąbki-tak mi się wydaje.Chociaż dla zwykłego amatora ,który nie zajmuje się tym profesjonalnie,taka gąbka też spełni swoją funkcję lepiej niż samo mycie bezdotykowe.

wysłane za pomocą tapki

muszę zakupić sobie taką gąbkę i zobaczyć czy faktycznie jest różnica ;)o jak myję auto, to co najmniej z godzinę, każdy element z osobna :P

i z tym się z Tobą zgodzę, bo wiadomo że w domu myjesz sobie na spokojnie gąbką czy tam rękawicą a na bezdotyku przeważnie się spieszysz, bo złotówki uciekają :wink:

Opublikowano

Jest o tym oddzielny temat. Najlepsze sa rekawice z owczej welny. Jest spory wybor rekawic z wlokien mikrofibry. Jesli auto jest po korekcie ma to spore znaczenie. Latwiej utrzymac lakier w dobrym stanie. Jesli nie po korekcie, tylko myjemy, to nie ma to wiele wspolnego z detailingiem.

Opublikowano
Jest o tym oddzielny temat. Najlepsze sa rekawice z owczej welny. Jest spory wybor rekawic z wlokien mikrofibry. Jesli auto jest po korekcie ma to spore znaczenie. Latwiej utrzymac lakier w dobrym stanie. Jesli nie po korekcie, tylko myjemy, to nie ma to wiele wspolnego z detailingiem.

no tak, tylko wiesz pewnie każdy chce mieć dobrze wypieszczone autko czy po korekcie czy nie ;)

Opublikowano

Wiec ma znaczenie jak i czym. wiem, ze ciezko sie z tym pogodzic ale swirle czyli drobne ryski sami aplikujemy swoim ukochanym 4 kolom wlasnie podczas niewlasciwego mycia i wycierania.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.