Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Byś 5 razy to wyguglował przez ten czas jak tu trujesz o tym :-P

Wysłane przy użyciu Tapatalka

5 sekund "szukania"

https://www.google.pl/search?q=audi+a4+b6+headlight+connector&safe=off&client=ms-android-samsung&source=lnms&prmd=ivsn&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj-_9nDm93OAhXMWywKHQJxDXEQ_AUIBygB&biw=360&bih=512

Wysłane przy użyciu Tapatalka

:facepalm: prezes zerknij w opis

Tomek pv :wink:

Opublikowano

Byś 5 razy to wyguglował przez ten czas jak tu trujesz o tym :-P

Wysłane przy użyciu Tapatalka

5 sekund "szukania"

https://www.google.pl/search?q=audi+a4+b6+headlight+connector&safe=off&client=ms-android-samsung&source=lnms&prmd=ivsn&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj-_9nDm93OAhXMWywKHQJxDXEQ_AUIBygB&biw=360&bih=512

Wysłane przy użyciu Tapatalka

:facepalm: prezes zerknij w opis

Tomek pv :wink:

Nie chcę robić OT ale że o co Ci chodzi? [emoji14]

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Dajesz rozpiskę z b6 a Tomeka b7

Ale z drugiej strony to masz rację bo u wujka google więcej się idzie mądrych rzeczy dowiedzieć niż tu

Opublikowano

Szukalem po polsku :P ale ja tez pytalem o kostke lampy a wszyscy do mnie o module centralnej elektryki ktory mi nie potrzebny jest. B7 mam od niedawna wiec nie znam sie i pytam a na to jest forum

Opublikowano

Aaaa... ten opis... Sorki, na telefonie nie mam opisu pod avatarem, ale pierwszy obrazek jest z B7 akurat pod linkiem :-D

Sorry za zamieszanie... Trochę mnie tylko śmieszy dopytywanie o takie coś na forum... Bez obrazy, ale dla mnie zalatuje to lenistwem... :-P

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez pawelosinski83

Opublikowano
  • Autor

Po to jest właśnie jest forum :wink:

Opublikowano

Szzzzanuję Cię :-D

Z mojej strony koniec OT

Pozdro ;-)

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

ostatnie OT nie miałem czasu tego dokładnie zgłębić bo mam drugie zmiany a chce jutro rano to poskładać żeby działało bo na weekend potrzebuje auto. Jak się okazało zajeło mi to znacznie dłużej niż się spodziewałem bo sporo czasu bawiłem się z przeciągnięciem czujnika do CLH.

Jeśli faktycznie kolory kabli idące do lamp są takie same jak w MCE to mam po problemie. Jeszcze dokupić żarówki ze Sklepu ledowego z Zabrza i będzie ideolo :D

Edytowane przez A4-Tomek

Opublikowano

Źle. Musisz rozróżnić dwa różne urządzenia.

Ja cały czas mówię o połączeniach MCE-WŁĄCZNIK świateł.

Pin 29 ma za zadanie wykryć położenie włącznika świateł. Prawidłowe jego działanie to takie, że w położeniu AUTO, w ciągu dnia NIE ŚWIECĄ SIĘ ŻADNE ŚWIATŁA, lub świecą DRL.(ORI)

Jeśli tak będzie to Nie jest potrzebny przekaźnik....

chyba zaraz przejdziemy na pw żeby nie zaśmiecać wątku.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dzięki kolego za wszystkie wskazowkk. Nie miałem czasu żeby do tego zajrzex po raz kolejny ale w weekend spojrze jeszcze raz i najwyzej będziemy na PW żeby faktycznie nie robic balaganu.

Jeszcze jedno pytanie tylko (bo zakładam że z tym wlacznikiem sobie poradzimy).

Macie też tak, ze przelaczeniu z DRL na mijania jest sekunda, dwie zwloki? Tzn. Nie chodzi o to kiedy sie DRL wylacza bo to można ustawic ale u mnie DRL wykrywa zmrok, wylacza drogowe 30% i mija sekunda, moze troche dluzej zanim zaskocza mijania. W druga strone dziala od razu.

Dzwoniłem do producenta i kazal sprawdzic w programie w trybie testowym i jak sobie zapalam i gasze swiatla przez program to klilajac ba mijania też zapalaja sie dopiero po chwili. Wiex to chyba raczej "wina" MCE ze z opóźnieniem je odpala?...

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

Tak, bo przecież to nie jest normalna sytuacja,

Ty wymuszasz "awarię" by mieć światła mijania

Zrób sobie test....

Wyjmij i odepnij włącznik świateł od kabli..... Będzie tak samo.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

DRL podłączony i działa :) nawet czujnik zmierzchu działa poprawnie. Trochę za dużą zwłokę od zamknięcia auta ma CLH ale nic z tym nie zrobię. Sam moduł od Proeltec jest godny polecenia :)


założyłem żarówki plazmowe 8500 i jak świecą na drl to dają białe światło ale na drogowych to już dają na niebiesko niestety

Opublikowano

Czas CLH można ustawić, o ile dobrze pamiętam

Opublikowano

Czas CLH można ustawić, o ile dobrze pamiętam

w oryginale może i tak ale wątpię że w zamienniku

Opublikowano

Nie wiem jak w tym co masz ale jak mam Leparda to przez usb można zmienić duzo rzeczy. Nawet natezenie swiatla przy ktorym czujnik ma zapalac, gasic drl, czasy zwlok etc

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

Nie wiem jak w tym co masz ale jak mam Leparda to przez usb można zmienić duzo rzeczy. Nawet natezenie swiatla przy ktorym czujnik ma zapalac, gasic drl, czasy zwlok etc

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

a to ja mam taki najprostszy marki Proeltec

Opublikowano

Mam w aucie lampy pod h7, do tego ori clh z funkcja auto światła. Czy wystarczy montaż który jest w instrukcji modułu prolutec? Czy bede potrzebowal przekaźnik by auto światła mi działały? Dodam, że przełacznika drl nie wsadze bo nie mam miejsca( mam clh i regulacje wysokości świateł)

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez kufel26

Opublikowano

Mam w aucie lampy pod h7, do tego ori clh z funkcja auto światła. Czy wystarczy montaż który jest w instrukcji modułu prolutec? Czy bede potrzebowal przekaźnik by auto światła mi działały? Dodam, że przełacznika drl nie wsadze bo nie mam miejsca( mam clh i regulacje wysokości świateł)

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Styknie mam to samo i działa mi nie podłączyłem tego pod żaden wyłącznik jeżdżę cały czas na auto więc same się włączają i wyłączając ;)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Mam w aucie lampy pod h7, do tego ori clh z funkcja auto światła. Czy wystarczy montaż który jest w instrukcji modułu prolutec? Czy bede potrzebowal przekaźnik by auto światła mi działały? Dodam, że przełacznika drl nie wsadze bo nie mam miejsca( mam clh i regulacje wysokości świateł)

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Styknie mam to samo i działa mi nie podłączyłem tego pod żaden wyłącznik jeżdżę cały czas na auto więc same się włączają i wyłączając ;)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

No to tylko montować, dzięki

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie w b7 z halogenami podobno można przekodować na bixenon w mce długie jako drl na ileś tam %. Gdzieś oglądałem albo czytałem taki patent... Może ktoś potwierdzi?

Opublikowano

Panowie w b7 z halogenami podobno można przekodować na bixenon w mce długie jako drl na ileś tam %. Gdzieś oglądałem albo czytałem taki patent... Może ktoś potwierdzi?

Kolega w b7 ma drl w lampach, bo w bixie jak się nie mylę to mijania i drogowe są razem -w soczewce więc to nie są tzw długie jak określiłes tylko DRL, i dodam że ma bez włącznika auto

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.