Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Np. Taki Zobacz ofertę: Przekaźnik samochodowy 5 PIN 12V 40A + gniazdo
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6729209589

A można ewentualnie w inny sposób to rozwiązać?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Może być ?

Opublikowano

Bezpiecznik taki jak na module 25 będzie dobry czy inny muszę zastosować?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor
16 minut temu, Onkel napisał:

Bezpiecznik taki jak na module 25 będzie dobry czy inny muszę zastosować?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

10A starczy

Opublikowano
  • Autor

Onkel  prosciej było zrobić kodowanie i drl na halo w paseratti ?

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano
W dniu 17.06.2017 o 11:28, blow3 napisał:

Zamontowałem moduł drl i przy dziennych cały czas drga przesłona.

Jaką diodę i gdzie zamontować ją należy aby rozwiązać problem?

Pomogło włożenie soczewek i cewek z b8 ;)

Opublikowano

Co potrzebuję do swiateł długich jako drl  na 30 %? Mam drl zamontowany z czujnikiem zmierzchu, paski ledowe  koło halogenow, zmieniam teraz zwykłą dokładkę na sline, więc potrzebna ta zmiana. Wystarczy sam moduł na 30 % ?

Opublikowano

Potrzebujesz przeczytać pierwszy post zr zrozumieniem... i wywal te paski ledowe.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam, mam pytanie odnosnie modulu do swiatel dziennych w dlugich. Zakupilem taki na internecie z kilkoma kabelkami do wpiecia, w ktorym miejscu najlepiej je wpiac. Dodam jeszcze ze posiadam taki modul www.dzienne.eu

Edytowane przez Dawida4b7

Opublikowano
Witam, mam pytanie odnosnie modulu do swiatel dziennych w dlugich. Zakupilem taki na internecie z kilkoma kabelkami do wpiecia, w ktorym miejscu najlepiej je wpiac. Dodam jeszcze ze posiadam taki modul www.dzienne.eu
Czy przeczytałeś to co znajduje się na samym początku tego tematu?
Opublikowano

NIeznalazlem tam odpowiedzi na moje pytanie.

Opublikowano
NIeznalazlem tam odpowiedzi na moje pytanie.

No to kolego sory masz wszystko jak na tacy a Ty dalej nie wiesz to może Pr, y jadę pół Polski i Ci to zamontuje jak ty czytać nie umiesz.

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Opublikowano

No przecież tam jest wszystko ładnie opisane

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Panowie, powoli kompletuję części do Drl-a.

Mam już 8E0941531D, 8E1919094D   czy możecie potwierdzic prawidłowość numerów do montażu?

Do tego rozumiem jeszcze moduł drl od proeltec, przekaźnik i lusterko. 

Nie mogę znaleźć lusterka samo ściemniającego się foto.

Czy oprócz tych numerów 4B0857511C lub 8E0857511 można coś jeszcze znaleźć do B6?

Czy ktoś może pomóc okiełznać elektrykę aby to hulało rejon katowice, kielce, kraków ?

 

Edytowane przez GRADIENT

Opublikowano
  • Autor
W dniu 28.02.2018 o 19:24, GRADIENT napisał:

Panowie, powoli kompletuję części do Drl-a.

Mam już 8E0941531D, 8E1919094D   czy możecie potwierdzic prawidłowość numerów do montażu?

Do tego rozumiem jeszcze moduł drl od proeltec, przekaźnik i lusterko. 

Nie mogę znaleźć lusterka samo ściemniającego się foto.

Czy oprócz tych numerów 4B0857511C lub 8E0857511 można coś jeszcze znaleźć do B6?

Czy ktoś może pomóc okiełznać elektrykę aby to hulało rejon katowice, kielce, kraków ?

 

Jeszcze mce z literą F inaczej funkcja auto nie będzie działać :wink:

Opublikowano

.

Edytowane przez GRADIENT

Opublikowano

Dzięki. Dzisiaj sprawdziłem mam F i lusterko od Karola. 

Opublikowano

Witam. Mam moduł od proeltec. I mam taki problem, rozladowywuje mi akurat po kilku dniach postoju. Mierzylem amperomierzem do 15 min po zamknięciu auta mam pobór ok 20mA. A później co 2 sekundy pobór wzrasta na 200mA i spada do 20 i tak cyklicznie. Po odpieciu modułu jest wszystko ok. Moduł podłączony zgodnie z instrukcją,+ po stacyjka.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Po stacyjce nie idzie +.
+ i - idzie z aku , a sygnał włącz/wyłącz po stacyjce

Opublikowano
Po stacyjce nie idzie +.
+ i - idzie z aku , a sygnał włącz/wyłącz po stacyjce
No tak jest podłączone. Stały plus jest z aku a po stacyjce sygnał

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.