Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wachacze + amory i sprezyny pomoc przy wyborze ...


mari000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie :hi:

Panowie stoję przed wymiana przednich wachaczy , tylnych amorów i sprężyn . Problem w tym że nie wiem jak to ze sobą zgrać , czy do amorów i sprężyn trzeba kierować się jakimiś specjalnymi wyznacznikami , czy wystarczy szukać odpowiednio co do modelu ??

Co do wachaczy myślałem o master sporcie (końcówki drążków od TRW ) , amory kayaba , a co do sprężyn to wogóle nie mam pojęcia :kwasny:

Co byście polecili sprawdzonego i godnego polecenia co do całego zestawu który potrzebuje ... z góry podziękował :hi::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie :hi:

Panowie stoję przed wymiana przednich wachaczy , tylnych amorów i sprężyn . Problem w tym że nie wiem jak to ze sobą zgrać , czy do amorów i sprężyn trzeba kierować się jakimiś specjalnymi wyznacznikami , czy wystarczy szukać odpowiednio co do modelu ??

Co do wachaczy myślałem o master sporcie (końcówki drążków od TRW ) , amory kayaba , a co do sprężyn to wogóle nie mam pojęcia :kwasny:

Co byście polecili sprawdzonego i godnego polecenia co do całego zestawu który potrzebuje ... z góry podziękował :hi::hi:

może to trochę Ci pomoże:

http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/all-ranking-wahaczy-7341/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka, jak chodzi o wahacze to dobre opinie ma zestaw ruvilla, amorki polecił bym Ci sachsa (sam na takich śmigam już ponad rok i sa w porządku) co do spręzyn to musisz pytać bo nie mam pojęcia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do amorów to z tego co wiem mari000 rozwiązał już problem :naughty::wink:

jeśli chodzi o wahacze to polecam Master Sporta od kolegi Wandej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na temat wahaczy to kolego juz musisz sam zdecydować bo dla każdy z forum ma swoje wahacze które sobie chwali jedni radzą master sport a inni lemfordery to już zależy od ciebie jaki budżet masz na to i ile masz zamiar jeszcze czasu polatać tym autem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To koniecznie pokaż foty jak się audiana pasie na nowej zawieszce :wink:

Tapnięte z SGS III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...