Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Co myślicie o firmie Nanaking ?


Alzak

Rekomendowane odpowiedzi

jak dla mnie 1 raz o niej slysze , wiec nie wiem czy to felgi czy opony, podejrzewam to drugie, wiec lepiej dolozyc kilka zl i kupic markowe opony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz słyszę.To zapewne wyrób skośno oki :) tak więc zrób tak jak kolega napisał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie przypadkiem nankang ?

no własnie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie przypadkiem nankang ?

Własnie , to chińszczyzna , i na bank tania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ty moja pomylka tak jak napisaliscie nankang [br]Dopisany: 03 Lipiec 2008, 18:52 _________________________________________________no nie wiem czy skosnoocy robia zle opony przejezdzilem 30000tys mil na oponach firmy Nexen (made in korea)i jestem zadowolony a oponki nankang maja calkiem dobre recenzje no chyba ze ktos ma duzo kasy i lubi przeplacac

http://www.tyrereviews.co.uk/

http://www.tyretest.com/pkw_sommerreifen/nankang/ns_2/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ty moja pomylka tak jak napisaliscie nankang [br]Dopisany: 03 Lipiec 2008, 18:52 _________________________________________________no nie wiem czy skosnoocy robia zle opony przejezdzilem 30000tys mil na oponach firmy Nexen (made in korea)i jestem zadowolony a oponki nankang maja calkiem dobre recenzje no chyba ze ktos ma duzo kasy i lubi przeplacac

http://www.tyrereviews.co.uk/

http://www.tyretest.com/pkw_sommerreifen/nankang/ns_2/index.html

jeśli tak to po co Nas pytasz o zdanie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już wiesz.Opony ,zawieszenie,i hamulce to podstawa :) nie należy oszczędzać marnych paru groszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do nankanga jest to jedna z lepszych chinskich opon (jak nie najlepsza) , jednak z nexenem/roadston nie maja co sie rownac a ceny zblizone!!!

Nexen/roadston to firma koreanska, a jak wiecie koreancy znaja sie na rzeczy jesli chodzi o opony , Hankook, Kumho. Tak wiec jesli masz kupic to lepiej kup nexeny tym bardziej ze mam najlepsze ceny nexena/roadston N3000 w calej polsce. Oponke szczerze polecam, paru znajomych na niej juz lata i sa zaskonczeni stosunkiem ceny do jakosci, co najwazniejsze jest cicha i swietnie sie prowadzi!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak pisalem wyzej uzywalem przez 30000tys mil nexeny i nie mialem do nich zadnych zastrzezen teraz kupilem nankangi tylko dlatego ze musialem kupic nowe opony nie mam w zwyczaju kupowac uzywanych a nie mialem kasy na firmowe opony a nexenow nie moglem znalezc a zalezalo mi na czsie jutro zaloze nankangi no i zobaczymy czy dadza rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alzak, jak Ci się jeździ na tych oponkach Nankang?

Dużo przejechałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Później poszperam to wstawię jedna opinię na temat opon nankang :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam już wyszparałem na forum i www, ale kolejna opinia by się przydała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde zapomniałem a zaraz wychodzę... Sorki, jutro popatrzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony z dolnej półki cenowej. Przywożę dużo w używce ze Szwajcarii tej firmy. Nie ma co porównywać z chińszczyzną typu Sunny, Nexen itd...

Nigdy nie zdążyły się jakieś zwroty czy niespodzianki jak w każdej innej skośnookiej.

Jako nieliczni robią opony 185/35/17 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...