Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Co myślicie o firmie Nanaking ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pytanie tak jak w temacie...

Opublikowano

jak dla mnie 1 raz o niej slysze , wiec nie wiem czy to felgi czy opony, podejrzewam to drugie, wiec lepiej dolozyc kilka zl i kupic markowe opony

Opublikowano

Pierwszy raz słyszę.To zapewne wyrób skośno oki :) tak więc zrób tak jak kolega napisał :)

Opublikowano

a nie przypadkiem nankang ?

Opublikowano

a nie przypadkiem nankang ?

no własnie :gwizdanie:

Opublikowano

a nie przypadkiem nankang ?

Własnie , to chińszczyzna , i na bank tania

Opublikowano
  • Autor

no i ty moja pomylka tak jak napisaliscie nankang [br]Dopisany: 03 Lipiec 2008, 18:52 _________________________________________________no nie wiem czy skosnoocy robia zle opony przejezdzilem 30000tys mil na oponach firmy Nexen (made in korea)i jestem zadowolony a oponki nankang maja calkiem dobre recenzje no chyba ze ktos ma duzo kasy i lubi przeplacac

http://www.tyrereviews.co.uk/

http://www.tyretest.com/pkw_sommerreifen/nankang/ns_2/index.html

Opublikowano

miał takie kolega i sobie chwalił, ja w każdym razie na oponach bym nie oszczędzał :cool1:

Opublikowano

no i ty moja pomylka tak jak napisaliscie nankang [br]Dopisany: 03 Lipiec 2008, 18:52 _________________________________________________no nie wiem czy skosnoocy robia zle opony przejezdzilem 30000tys mil na oponach firmy Nexen (made in korea)i jestem zadowolony a oponki nankang maja calkiem dobre recenzje no chyba ze ktos ma duzo kasy i lubi przeplacac

http://www.tyrereviews.co.uk/

http://www.tyretest.com/pkw_sommerreifen/nankang/ns_2/index.html

jeśli tak to po co Nas pytasz o zdanie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

bo chcialem wiedziec co wy myslicie...

Opublikowano

To już wiesz.Opony ,zawieszenie,i hamulce to podstawa :) nie należy oszczędzać marnych paru groszy :)

Opublikowano

co do nankanga jest to jedna z lepszych chinskich opon (jak nie najlepsza) , jednak z nexenem/roadston nie maja co sie rownac a ceny zblizone!!!

Nexen/roadston to firma koreanska, a jak wiecie koreancy znaja sie na rzeczy jesli chodzi o opony , Hankook, Kumho. Tak wiec jesli masz kupic to lepiej kup nexeny tym bardziej ze mam najlepsze ceny nexena/roadston N3000 w calej polsce. Oponke szczerze polecam, paru znajomych na niej juz lata i sa zaskonczeni stosunkiem ceny do jakosci, co najwazniejsze jest cicha i swietnie sie prowadzi!!!

Opublikowano
  • Autor

no jak pisalem wyzej uzywalem przez 30000tys mil nexeny i nie mialem do nich zadnych zastrzezen teraz kupilem nankangi tylko dlatego ze musialem kupic nowe opony nie mam w zwyczaju kupowac uzywanych a nie mialem kasy na firmowe opony a nexenow nie moglem znalezc a zalezalo mi na czsie jutro zaloze nankangi no i zobaczymy czy dadza rade

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Alzak, jak Ci się jeździ na tych oponkach Nankang?

Dużo przejechałeś?

Opublikowano

Później poszperam to wstawię jedna opinię na temat opon nankang :)

Opublikowano

Coś tam już wyszparałem na forum i www, ale kolejna opinia by się przydała.

Opublikowano

Kurde zapomniałem a zaraz wychodzę... Sorki, jutro popatrzę :)

Opublikowano

Opony z dolnej półki cenowej. Przywożę dużo w używce ze Szwajcarii tej firmy. Nie ma co porównywać z chińszczyzną typu Sunny, Nexen itd...

Nigdy nie zdążyły się jakieś zwroty czy niespodzianki jak w każdej innej skośnookiej.

Jako nieliczni robią opony 185/35/17 ;)

Opublikowano

miałem różne opony na różnych samochodach

dla próby do audi założyłem nexeny 3000 i muszę powiedzieć jest to rewelka!

nie chodzi o oszczędzanie to po prostu dobra opona :good:

Opublikowano

a mozecie zapodac cene tych oponek

225x45x17

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.