Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomoc w wyborze głośników


Rekomendowane odpowiedzi

Witam drogich forumowiczów.

Wiem, że wujek google nie boli, oraz o tym, że na forach jest tego mnóstwo ale jestem indywidualistą i bucem:decayed: więc postanawiam założyć kolejny temat z moim problemem ;)

Posiadam radio JVC KD-R223 i problem z wyborem głośników na tylną półkę.

Oryginalne głośniki NOKIA niestety uległy uszkodzeniu, postrzelało gumowe mocowanie membrany i kruszy się dalej w kilku miejscach i zamiast NOKI chciałbym wsadzić jakieś inne 16cm głośniki czy może mi ktoś doradzić jakie będą dla mnie najlepsze w cenie najlepiej nie przekraczającej 300 zł (im tańsze tym lepiej, ale bez przesady)

zapomniałem nadmienić, że zastanawiam się nad powerbass, hertz, helix

oraz tego, że w aucie nie ma wzmacniacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u-Dimension El. Comp 6. Pod samym radyjkiem ładnie zagrają. W tylną półkę nic nie wsadzaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oryginalnie mam wsadzone w tylną półkę fabryczne głośniki NOKIA i w ich miejsce ponieważ już ich cholera wzięła na tamten świat chcę wsadzić coś innego porównywalnego jakościowo lub lepsze w nie dużej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na twoim miejscu poszukalbym oryginalnych. pod samym radiem bardzo ładnie graja. u mnie jest oryginał i pod radiem alpine bardzo czysto graja, dodatkowo w bagażniku jest subwoofer i efekt jest powalajacy. nie oryginalne głośniki dobrze graja ale pod wzmacniaczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Których nie wybierzesz i tak bedziesz zadowolony, a jeszcze bardziej bedziesz jak podłączysz je pod jakiś stary wzmacniacz sony, alpine, kenwood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz wpierw ile masz głośników, jeśli tylko przód i do tego tylna półka :facepalm:

Zainwestuj w wygłuszenie drzwi przód + zmiana głośników drzwi na dystansach, już po tym zobaczysz ogromną różnicę

póżniej sub na tył + wzmacniacz (pod wszystko) i będzie kolosalna różnica

a nie wywalisz 300 i jak była kupa tak kupa dalej zostanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w starym aucie miałem hertz i byłem zaj.... zadowolony polecam napewno sie nie zawiedziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...