Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina 2013 hot line na żywo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
no fakt zlot się skonczył ale ja z Młodym (bankomatem) i Wladim stoczymy dziś wieczorem jeszcze jedną bitwę...foty jest zrobionych od zaje...nia ale wstawie po powrocie do domu (w poniedziałek lub wtorek)

To zdradzcie kto dzisiaj komu kukurydze opierala :) ?

Ja opierdalam .....Bożence:polew::polew::polew::polew::polew:
Opublikowano

Rafałek mamy nadzieje ze dolaczysz do nas w następnym roku i bedziesz z nami. Rozpierdolimy system:naughty:

---------- Post dopisany at 15:16 ---------- Poprzedni post napisany at 15:14 ----------

no fakt zlot się skonczył ale ja z Młodym (bankomatem) i Wladim stoczymy dziś wieczorem jeszcze jedną bitwę...foty jest zrobionych od zaje...nia ale wstawie po powrocie do domu (w poniedziałek lub wtorek)

To zdradzcie kto dzisiaj komu kukurydze opierala :) ?

Ja opierdalam .....Bożence:polew::polew::polew::polew::polew:
wladi wspolczuje bozenka jak z kfc smakuje jak zaszczana cipka :grin:

Bierz sie za młodego dzyndzla:decayed:

Opublikowano
Świnta świnta i po świntach :-)
Świnta świnta.......

DSC_2532.jpg

Opublikowano
Rafałek mamy nadzieje ze dolaczysz do nas w następnym roku i bedziesz z nami. Rozpierdolimy system:naughty:

---------- Post dopisany at 15:16 ---------- Poprzedni post napisany at 15:14 ----------

no fakt zlot się skonczył ale ja z Młodym (bankomatem) i Wladim stoczymy dziś wieczorem jeszcze jedną bitwę...foty jest zrobionych od zaje...nia ale wstawie po powrocie do domu (w poniedziałek lub wtorek)

To zdradzcie kto dzisiaj komu kukurydze opierala :) ?

Ja opierdalam .....Bożence:polew::polew::polew::polew::polew:
wladi wspolczuje bozenka jak z kfc smakuje jak zaszczana cipka :grin:

Bierz sie za młodego dzyndzla:decayed:

Marcinek jak jedziecie Wy to ja na 100 % za rok i obiecuję rozjebjemy system :polew:

Opublikowano

System rozebrany juz jest tylko go dokonczymy ;) my byśmy nie pojechali everybody ;)

Opublikowano
System rozebrany juz jest tylko go dokonczymy ;) my byśmy nie pojechali everybody ;)

To ja już zaczynam trenować - pozdrowienia dla Waszego pokoju :wink:

Opublikowano

juz w domku i :kawa::wink:

Opublikowano

melduje ze dolecieli cali do celu

---------- Post dopisany at 17:25 ---------- Poprzedni post napisany at 17:16 ----------

Liczyłem na intubacje ale zasnalem :kwasny:

[ATTACH=CONFIG]457[/ATTACH]

Tomek nie wiem na co liczył ...

[ATTACH=CONFIG]458[/ATTACH]

no czlowiek na chwile sie polozy a tu juz paparazzi strzelaja fotki, ale po tym jeszcze troszke peklo wody :decayed:

Opublikowano

Też melduje się już w chacie :decayed:

Opublikowano

Alvaro Wy już na miejscu?? :shock3:

Opublikowano

Łódź-Zgierz również w domku, dziękujemy za spotkanie, jak zawsze fajnie ale za krótko, do zobaczenia za rok:slina:

Opublikowano

taa 9.30 wyjazd - 17.30 Malbork oczywiście z przerwą obiadową i bez szczególnych wygłupów na trasie... Jeszcze parę lat i trasa na południe będzie do zrobienia w parę par godzin :decayed:

Opublikowano
taa 9.30 wyjazd - 17.30 Malbork oczywiście z przerwą obiadową i bez szczególnych wygłupów na trasie... Jeszcze parę lat i trasa na południe będzie do zrobienia w parę par godzin :decayed:

łooooooo :shock3: ciekawe tylko ile pocztowek zarobiles :grin:

Opublikowano
Liczyłem na intubacje ale zasnalem :kwasny:

[ATTACH=CONFIG]457[/ATTACH]

Tomek nie wiem na co liczył ...

[ATTACH=CONFIG]458[/ATTACH]

Tomasz czyli Pan Gąbka:decayed:

---------- Post dopisany at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ----------

Dzięki dla całej ekipy za mega weekend..:grin::grin::banan::banan::drunk::drunk:

Opublikowano
Świnta świnta i po świntach :-)

+ ona tanczy dla mnie...

Panowie Mega mega. dzieki wszystkim za dobra imopreze, pozdro dla wszystkich których poznałem i tych których sie nie udało:wink:

Widzimy sie za rok

Opublikowano
Świnta świnta i po świntach :-)

+ ona tanczy dla mnie...

Panowie Mega mega. dzieki wszystkim za dobra imopreze, pozdro dla wszystkich których poznałem i tych których sie nie udało:wink:

Widzimy sie za rok

Świnta świnta opierdolili mi gwinta:D:D

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

My z Wera tez juz w Bydgoszczy. 7 godzin z 2 postojani w tym jeden na obiad :wink::wink:

Opublikowano

Ja rownież melduje dotarcie do celu :decayed:

Musti z Hiacyntem odstawienie w WGM cali i zdrowi a ja już na chacie :wink:

Dziekóweczka wszystkim za zlot, było jak zwykle zacnie :thumbup1:

Teraz tylko zostaje czekać do następnego zimowego albo letniego jak dojdzie do skutku :naughty:

Do zobaczyska :hi:

Opublikowano
My z Wera tez juz w Bydgoszczy. 7 godzin z 2 postojani w tym jeden na obiad :wink::wink:

Pozdrówka od łodziaków :decayed:

Opublikowano

Pssyyt... :kox: Dzięki wszystkim! :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.