Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dywaniki welurowe - jakie polecacie?


Czarnybeduin

Rekomendowane odpowiedzi

Miał może ktoś z Was do czynienia z tymi dywanikami? Warto? DYWANIKI WELUROWE Audi A4-B5-B6-B7 A6-C5-C6 A3-S3 (3055231488) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Szukam nowych zamienników bo podejrzewam, że oryginalne będa dwa razy droższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AutoViP dywanik bagażnika dywaniki welurowe gumowe osłona osłony silnika zderzaka nadkole chlapacze tuning akcesoria motoryzacja opakowania producent Miałem w poprzedniej a4 od nich, jeździły 4,5 roku, gruby materiał, zero przetarć ani wystających nitek.

Teraz zamówiłem do B7 razem z wkładem do bagażnika i jeszcze cena nie morduje w biały dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AutoViP dywanik bagażnika dywaniki welurowe gumowe osłona osłony silnika zderzaka nadkole chlapacze tuning akcesoria motoryzacja opakowania producent Miałem w poprzedniej a4 od nich, jeździły 4,5 roku, gruby materiał, zero przetarć ani wystających nitek.

Teraz zamówiłem do B7 razem z wkładem do bagażnika i jeszcze cena nie morduje w biały dzień.

Mam, właśnie mialem polecić. Bardzo fajne dywaniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko zwróć uwagę żeby nie były za cienkie bo ci się będą podwijały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co Ori to Ori lepiej się jedzie:wink:

ja też bym poszedł w ori :decayed:

panowie ale 450 zeta wywalić na podłogę to lekka przesada:doh:

w aucie mam welurowe z f. PFI i dają radę

Dywaniki samochodowe, Produkty -  Producent Dywanikw samochodowych, Firma PFI w Knurowie, dywaniki welurowe, dywaniki gumowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie ma znaczka Audi to już jest be? Ja kupiłem Audi A4 B6 dywaniki z haftem PFI lux-poliamid (3070405132) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (wieś czy nie wieś jednemu sie podoba drugiemu nie.)po zimie wyglądają super. Nie sądze że ORI wytrzyma 4 takie dywaniki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki kris za link, chyba skusze sie na te dywaniki moze nie jest to ori Sline ale jakosc , wykonanie i cena zachęcają do ich nabycia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedmioty użytkownika - motoAllegro

polecam dywaniki od tego gościa, ja mam akurat te S LINE AUDI A4 01-07 DYW. WEL.POLYAMIDOWE NA GUMIE (3072475575) - motoAllegro i jestem bardzo zadowolony, fajnie dopasowane i nie podwijają się, cena do jakości dla mnie bardzo dobra :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygladaja solidnie jak ori, moze jak niemiecka produkcja to i jakosc i trwalosc "super gut" 3 osoby zakupily moze ktos od nas i moglby wypowiedziec sie?

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez kupilem od tego uzytkownika komplecik ;) polecam w 100 % wnętrze troche odżyło po zmianie moich zmęczonych 12 letnich ori ;p o dywaniku kierowcy nie mówiąc , ladny szew nic sie nie pruje po miesiącu użytkowania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petex w gumowych siedzi, nie slyszalem by robil welurowe dywaniki, a co do jakosci gumowych petexów to poprostu ori audi dywaniki jedynie bez wybitego znaczka

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...