Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Oglądanie profili - problem ??


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

Co jakiś czas ktoś pisze do mnie na PW w jakim celu oglądam jego profil, zdarzają się sytuacje ze co dzień jestem zaznaczony u kogoś jako oglądający, lub późno w nocy np 3 4 (oczywiście wtedy śpię a komputer wyłączony) co dziwi dana osobę, czasami w ogóle nie wchodzę na dany profil a czasem zajrzę raz, zdarzają się również sytuacje kiedy loguje sie na forum i ląduję u kogoś w profilu ostatnio np wczoraj wylądowałem u Lukaszr ?? Czy może być to spowodowane tym że nie wylogowuję się z lenistwa z forum czy coś innego jest nie tak ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mcm00 no Ty jestes glownym forumowym inwigilatorem.. :wink4:

Na kogo bym nie popatrzyl, to tam wczesniej byles.. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mcm00 no Ty jestes glownym forumowym inwigilatorem.. :wink4:

Na kogo bym nie popatrzyl, to tam wczesniej byles.. :polew:

właśnie o to mi chodzi, a ja na serio nie zaglądam prawie w ogóle, jak looknę to może raz na tydzeiń na jakiś profil :mysli:, może to faktycznie przez to ze się nie wylogowuję ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam to że jesteś często jako oglądający profile, każdy któremu wysyłałem pw, (oczywiście w profilu szukałem pw) widniałeś po prawej stronie jako przeglądający profil, trochę mnie to dziwiło, ale myślę sobie pewnie kolega coś szuka i dlatego przegląda profile :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mcm00

05 Lipiec 2008, 12:04

Profil

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam to że jesteś często jako oglądający profile, każdy któremu wysyłałem pw, (oczywiście w profilu szukałem pw) widniałeś po prawej stronie jako przeglądający profil, trochę mnie to dziwiło, ale myślę sobie pewnie kolega coś szuka i dlatego przegląda profile :gwizdanie:

ja PW wysyłam z wątku tam jest taka ikonka więc nie wchodzę na profile przy wysyłaniu[br]Dopisany: 05 Lipiec 2008, 12:07 _________________________________________________

mcm00

05 Lipiec 2008, 12:04

Profil

:polew:

twój profil ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mcm00 zgadza sie :cool1:

no widzisz a nie zaglądałem, daję sobie rękę obciąć :shocked:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2008, 12:10 _________________________________________________a może to jest spowodowane tym że z komputera korzystam w 3 miejscach na innych IP i na żadnym się nie wylogowuję ?? i może jeśli ktoś pracuje na tamtych IP nie wchodząc na A4klub coś się samo załącza ?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem kolejnym "pokrzywdzonym" :polew: poraz ostatni lecz oczywiście nie pierwszy zostałem "zinwigilowany" 01 Lipiec 2008, 12:13 :decayed:

PS

swoją drogą sprawa naprawdę wygląda dziwnie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem kolejnym "pokrzywdzonym" :polew: poraz ostatni lecz oczywiście nie pierwszy zostałem "zinwigilowany" 01 Lipiec 2008, 12:13 :decayed:

PS

swoją drogą sprawa naprawdę wygląda dziwnie :mysli:

no na twój profil na pewno nie zaglądałem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem zgłosić ,że mnie wczoraj Trzeniek inwigilował :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin ,ale na mój zaglądałeś :evil::kox::evil::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin ,ale na mój zaglądałeś :evil::kox::evil::kox:

raz :naughty:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2008, 12:29 _________________________________________________

może masz jakiegoś wirusa i on się szwenda po stronach :mysli:

tak to jest jak się ogląda d*py w necie :decayed:

może :polew:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2008, 12:30 _________________________________________________ja na mój nawet rzadko zaglądam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeniu nie wiem, ale on chyba jest odpowiedzialny za to wszystko.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...