Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Oglądanie profili - problem ??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oh my God :naughty:

ykk :polew:

Opublikowano

Iverson odkryles zagadke.. :notworthy:

Opublikowano

tylko to mi pasowało :polew:

Opublikowano

mcm00 mnie też podglądasz i to kilka/kilkanaście razy dziennie :naughty: A może "władza" naszego forum chowa się pod Twoim profilem i prześwietla całe forum :kox::tongue4: Był ostatnio słynny "bolek" teraz będzie afera o słynnym Marcinie vel. "mcm00" :decayed:

Opublikowano
  • Autor

mcm00 mnie też podglądasz i to kilka/kilkanaście razy dziennie :naughty: A może "władza" naszego forum chowa się pod Twoim profilem i prześwietla całe forum :kox::tongue4: Był ostatnio słynny "bolek" teraz będzie afera o słynnym Marcinie vel. "mcm00" :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no własnie , coś podejrzane :decayed:

mcm wychodzi na to że Ty 24/24 podglądasz ludzi :naughty:

TW mcm

Opublikowano

mcm00 mnie też podglądasz i to kilka/kilkanaście razy dziennie :naughty: A może "władza" naszego forum chowa się pod Twoim profilem i prześwietla całe forum :kox::tongue4: Był ostatnio słynny "bolek" teraz będzie afera o słynnym Marcinie vel. "mcm00" :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Mogłem się tego po Tobie spodziewać... nawet dobrze posta nie napisałem a Ty ooo:

"Ostatnich 5 użytkowników przeglądających Twój profil:

mcm00

05 Lipiec 2008, 12:52

Profil"

:foch::wtf:

Opublikowano

u mnie jest tak :

Ostatnich 5 użytkowników przeglądających Twój profil:

mcm00

05 Lipiec 2008, 12:29

Profil

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

jak dziś od 13.10 do 14.10 oglądałem czyjś profil to znaczy ze coś nie tak z forum bo nie miałem awarię internetu i nie siedziałem

Opublikowano

Do mnie też często zaglądasz :gwizdanie: :gwizdanie:

może masz klona :polew: :polew:

Opublikowano

u mnie w "przegladajacych" jestes zawsze na 1 miejscu,od samego poczaktu jak sie zarejestrowalem :co:,

myslalem ze jestes jakims opiekunem czy kapo :baseball:,albo ze jeses po prostu samotny :polew:

dzisiaj o 8.08

6f0a50c06d963470.jpg

Opublikowano

ale numer u mnie tez. to musi być jakiś błąd.

Opublikowano

a mnie lubią same Marciny :decayed: :>

e3a40c203248e20am.jpg

Opublikowano

mcm00

04 Lipiec 2008, 16:10

Zawsze jestes na 1 miejscu wśród ornitologów-podglądaczy. Zgłoś prezesowi bo to raczej jakiś błąd

Opublikowano

Cholera sprawdzaliśmy to kilka razy i żadnego błędu nie ma.Zostało nawet odinstalowane i ponownie zainstalowane.Ale chyba to wyrzucimy bo ludzie mi przesyłają maile z ogromną ilością screenów i piszą , że się boją :decayed:

Opublikowano

U mnie tak samo.Też zawsze na 1 miejscu i co 2-3 dni.Zastanawiałem się nawet czym ci podpadłem. :mysli:

Opublikowano

:polew: :polew: wszedłem na swój profil, no i standard, na pierwszym miejscu największy fan :)

mcm00

05 Lipiec 2008, 10:38

Profil

Myślę sobie, kurde jak mu się chce ciągle wchodzić na mój profil - a z resztą po co ? :kox: No i zobaczyłem ten temat po raz pierwszy, no i dowiedziałem się :gwizdanie: Mcm00 szpieguje wszystkich na forum, a myślałem, że tylko mnie tak bardzo lubi :paker: Ale mcm00 ja się nie gniewam, wpadaj kiedy tylko czujesz, żę tego potrzebujesz :decayed:

:friends:

_________________________________________________

Cholera sprawdzaliśmy to kilka razy i żadnego błędu nie ma.Zostało nawet odinstalowane i ponownie zainstalowane.Ale chyba to wyrzucimy bo ludzie mi przesyłają maile z ogromną ilością screenów i piszą , że się boją :decayed:

A czy nie macie czasami dziwnego uczucia, że ktoś was obserwuje ?? :polew:

Opublikowano

Znów mnie obserwujesz 05.07. 14.48

może szukasz chętnego na :drinks:

Opublikowano

u mnie już dawno ale ..still number one :>

mcm00

28 Czerwiec 2008, 00:08

Profil

mcm00 sugeruje jak korzyatasz z kilku kompów, po prostu robić LOG OUT, bo może np osoby trzecie na twoim loginie ogladają sobie forum

były przypadki na forum, że ojciec się nie wylogował a dzieciak pisał takie bzudury, że starego posądzano, że ma coś z dyńką nie halo :polew: :polew:

ewentualnie może ..rozdwojenie jażni :shocked:

Opublikowano

właśnie o to mi chodzi, a ja na serio nie zaglądam prawie w ogóle, jak looknę to może raz na tydzeiń na jakiś profil :mysli:, może to faktycznie przez to ze się nie wylogowuję ??

Sprawdzałem ten dodatek do forum, ale nie ma żadnych błędów.

Może spróbuj się wylogowywać i zobaczymy jak wtedy będzie.

Jak będzie z tym problem to po prostu to wyłączymy.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.