Skocz do zawartości
IGNOROWANY

białe kierunkowskazy przednie


Wojdat

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz wymienić same szkło, tylko musisz do tego rozłożyć na części lampę :) Ja u siebie wyciągnąłem te plastiki. Jakby co to mam jeden przezroczysty do sprzedania :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wymienić same szkło, tylko musisz do tego rozłożyć na części lampę :) Ja u siebie wyciągnąłem te plastiki. Jakby co to mam jeden przezroczysty do sprzedania :decayed:

o widzisz to super informacja

oczywiście jestem zainteresowany ta jedną sztuką i szukam jeszcze jednej

hmmm a czy można te szkiełka kupić w ASO ???

ma jakiś numer ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numeru nie widziałem, ale po weekendzie sprawdzę dokładniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj robiłem taka operacje na kupionych lampach , malowałem środki , wywalałem pomarańczowe szkło, nie dodawałem przeźroczystego, moim zdaniem bezsensu je kupować ,mało je widać chyba ze ktoś chce w 100% ori lampe miec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

sam jestem zainteresowany wymianą szkiełek kierunkowskazów na białe w lampach przednich. W piątek byłem w salonie VW, ale gościu mi powiedział, że samego szkiełka kupić nie można, w grę wchodzi cała lampa. Ktoś wie czy faktycznie tak jest? Może w salonie Audi jest inaczej i tam można kupić same szkiełka? A może ktoś ma do sprzedania?

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, szkielko nie wystepuje jako oddzielna czesc.

Pozostaje kupnono uzywanej lampy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a ktoś z waz rezał sam w domku te klosze ? Bo zastanawiam się czy samemu bym ogarnął i skleił później to wszystko z głową do kupy ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam na to inny patent ;-) bez rozbierania lampy !!! ja tak zrobiłem.

- Wyjąć lampę

- zdemontować żarówki i wszystko co sie da

- przez otwór po żarówce przy pomocy czegoś długiego (ja użyłem długiego, tępego wiertła ) wywiercilem otwór w pomarańczowym szkiełku.

- za pomocą czegoś długiego i tępego (ostrożnie !) przełamać (co najmniej na pół ) pomarańczowa szybkę.

- połówki lub mniejsze kawałki dają już sie wstrząsnąć przez dekiel główny.

- pozostaje starannie wydmuchać okruchy.

- sklepie z gadżetami tuningowymi kupiłem pomarańczowe żarówki napylone na chrom.

Nie trzeba zakładać białych szkiełek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy z tego co mi wiadomo to białe szkiełka nie mają żadnych numerów z tego względu że występują jako jedna część razem z lampą a czy warto wymieniać te pomarańczowe na białe moim zdaniem nie... ja u siebie usunełem pomarańczowe i po prostu wstawiłem białą żarówkę która świeci w kolorze pomarańczowym i wszystko wygląda ok...☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy z tego co mi wiadomo to białe szkiełka nie mają żadnych numerów z tego względu że występują jako jedna część razem z lampą a czy warto wymieniać te pomarańczowe na białe moim zdaniem nie... ja u siebie usunełem pomarańczowe i po prostu wstawiłem białą żarówkę która świeci w kolorze pomarańczowym i wszystko wygląda ok...☺

Na eBayu można dostać białe plastiki do kierunków, ale żeby je dokleić trzeba rozebrać lampę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy z tego co mi wiadomo to białe szkiełka nie mają żadnych numerów z tego względu że występują jako jedna część razem z lampą a czy warto wymieniać te pomarańczowe na białe moim zdaniem nie... ja u siebie usunełem pomarańczowe i po prostu wstawiłem białą żarówkę która świeci w kolorze pomarańczowym i wszystko wygląda ok...☺

Na eBayu można dostać białe plastiki do kierunków, ale żeby je dokleić trzeba rozebrać lampę.

Można link ??

Ma ktoś może białe kierunki na sprzedaż lub wie kto ma ?? Lub link bym bardzo prosił

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś planuje trochę pogrzebać przy lampach i bardziej tutaj pytanie do kolegi tkm czy ciężko jest odkleic te szybke pomarańczowa od tej srebrnej ramki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz to wrzuc odrazu zarowki typu diadem, Efekt 100 razy lepszy. Tylko firmowe np. Osram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...