Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie amory wybrac


Hans47

Rekomendowane odpowiedzi

Bede wymieniac amorki jakie wybrac zeby bylo maksymalnie komfortowo moze bujac jak pontonem moze byc nawet pol metra nad ziemia nie zalezy mi nalansie tylko na miekiej d*pie :kox: Sprezyny tez sie wymienia zeby ten efekt osiagnac ? Mam seryjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam amortyzatory Kayaba albo Sachs. Dobry komfort i trwałość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede wymieniac amorki jakie wybrac zeby bylo maksymalnie komfortowo moze bujac jak pontonem moze byc nawet pol metra nad ziemia nie zalezy mi nalansie tylko na miekiej d*pie :kox: Sprezyny tez sie wymienia zeby ten efekt osiagnac ? Mam seryjne.

Jak chcesz żeby bujało tyłem to wyciągnij je całkiem, efekt murowany :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super porada a ja radze wlozyc mozg spowrotem do czaszki bedzie lepiej banglalo. Jakies cenniejsze i inteligentniejsze porady ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpinam się pod temat, jak Kayaba to jakie, gaz czy olej? Słyszałem że gazowe są twardsze i dłużej wytrzymają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli miałbym wybierać, to tylko między Bilstein a Monroe

sam niebawem będę robił zawieszenie więc postawie na któreś z w/w :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpinam się pod temat, jak Kayaba to jakie, gaz czy olej? Słyszałem że gazowe są twardsze i dłużej wytrzymają.

W B5 były montowane amorki gazowe, nie wiem czy znajdziesz olejowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bilstein sa chyba troche twardsze od sachsa ? Bilstein to marka troche bardziej sportowa. A o monroe troche zlych opini krazy po necie. Wiec sa 4 do wyboru.

-Bilstein 168,-

-Monroe 140,-

-Kyb 171,-

-sachs 180,-

Jakas ankieta by sie przydala.

narazie najbardziej przemawia sachs no i wypadalo by profilaktycznie wymienic gorne wahacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super porada a ja radze wlozyc mozg spowrotem do czaszki bedzie lepiej banglalo. Jakies cenniejsze i inteligentniejsze porady ?

Jakie pytanie, taka odpowiedź, chcesz ponton to go kup, w Audi komfortu nie ma, jest za to dobre prowadzenie, lub lepsze w wersji 1BE ale skoro pozjadałeś wszystkie rozumy to powodzenia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z przodu Kayaby od 4 lat i jest cały czas bdb, z tyłu od roku mam Sachsy - też bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupiłem sachs i musiałem je reklamować, bo były niesprawne. Znajomy w sklepie zaproponował mi TRW i wziąłem jest, bo TRW robi zawieszenie do wielu samochodów. Jak narazie nie narzekam na nie.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy te amortyzatory są wartę uwagi

=Amortyzatory AUDI A4 B5 1995-2001 +AVANT TYŁ GAZ= (3124933869) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ten sam sprzedający ma komplet odstojników i gum za 20 zł więc za całość zapłacił bym tylko 150 zł plus wysyłka czy warto w coś takiego zainwestować?

Dodam, że wymiana nie jest dla mnie problematyczna (garaż to mój drugi dom) ;-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za tą cenę to rewelacji i trwałości się nie spodziewaj. jak masz dwa razy wymieniać to lepiej dołóż troszkę kasy i kup coś firmowego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zakupie takich pretow to mozna rzeczywiscie nabawic sie neuropati XD Nie tak jak mowia koledzy lepiej doplacic i zakupic cos firmowego o jakim prowadzeniu mowisz kolego na naszych drogach to nawet abrams m1a1 pogubi gasiennice stawiam tylko na tlumienie i miekkosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy podłącze sie do tematu

Jakie amorki byly montowane w A4 B7 bo jak dla mnie one sa dobre i najchętniej to bym je kupił, ewentualnie które sa lepsze gazowe czy olejowe

może ktoś na forum oferuje sprzedaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hager

Jakie amortyzatory? Gazowe czy olejowe? / Artykuły / Części samochodowe iParts.pl - największy wybór auto części

Wracając do mojego tematu to czy sądzicie, że olej po zimie z niego wypłynie czy gaz wyleci, czy zaworki poklękają, co się może z nimi stać?

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 19:36 ----------

400 zł za komplet Bilstein :shock3: to już wole kupić Chińczyka i wymienić je 3 razy (może zimnie zdanie jak je założę i po 5 tysiącach km się rozlecą - ale w to wątpię)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to duzo? ja mysle ze to cena jeszcze w miare po co potem rozbierac bez konca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej istnieją jeszcze oryginały Sahs więc ją takie same kupię i takie będę polecał. Sahs miałem w gilfie:) i byłem zadowolony także polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...