Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie amory wybrac

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bede wymieniac amorki jakie wybrac zeby bylo maksymalnie komfortowo moze bujac jak pontonem moze byc nawet pol metra nad ziemia nie zalezy mi nalansie tylko na miekiej d*pie :kox: Sprezyny tez sie wymienia zeby ten efekt osiagnac ? Mam seryjne.

Opublikowano

Polecam amortyzatory Kayaba albo Sachs. Dobry komfort i trwałość.

Opublikowano
Bede wymieniac amorki jakie wybrac zeby bylo maksymalnie komfortowo moze bujac jak pontonem moze byc nawet pol metra nad ziemia nie zalezy mi nalansie tylko na miekiej d*pie :kox: Sprezyny tez sie wymienia zeby ten efekt osiagnac ? Mam seryjne.

Jak chcesz żeby bujało tyłem to wyciągnij je całkiem, efekt murowany :doh:

Opublikowano
  • Autor

super porada a ja radze wlozyc mozg spowrotem do czaszki bedzie lepiej banglalo. Jakies cenniejsze i inteligentniejsze porady ?

Opublikowano

podpinam się pod temat, jak Kayaba to jakie, gaz czy olej? Słyszałem że gazowe są twardsze i dłużej wytrzymają.

Opublikowano

jeśli miałbym wybierać, to tylko między Bilstein a Monroe

sam niebawem będę robił zawieszenie więc postawie na któreś z w/w :)

Opublikowano
podpinam się pod temat, jak Kayaba to jakie, gaz czy olej? Słyszałem że gazowe są twardsze i dłużej wytrzymają.

W B5 były montowane amorki gazowe, nie wiem czy znajdziesz olejowe.

Opublikowano
  • Autor

A bilstein sa chyba troche twardsze od sachsa ? Bilstein to marka troche bardziej sportowa. A o monroe troche zlych opini krazy po necie. Wiec sa 4 do wyboru.

-Bilstein 168,-

-Monroe 140,-

-Kyb 171,-

-sachs 180,-

Jakas ankieta by sie przydala.

narazie najbardziej przemawia sachs no i wypadalo by profilaktycznie wymienic gorne wahacze.

Opublikowano
super porada a ja radze wlozyc mozg spowrotem do czaszki bedzie lepiej banglalo. Jakies cenniejsze i inteligentniejsze porady ?

Jakie pytanie, taka odpowiedź, chcesz ponton to go kup, w Audi komfortu nie ma, jest za to dobre prowadzenie, lub lepsze w wersji 1BE ale skoro pozjadałeś wszystkie rozumy to powodzenia :decayed:

Opublikowano

ja kupialm ostatnio sachs i jak narazie sprawuja sie bardzo dobrze:decayed:

Opublikowano

Ja mam z przodu Kayaby od 4 lat i jest cały czas bdb, z tyłu od roku mam Sachsy - też bez zarzutu.

Opublikowano

jak kupiłem sachs i musiałem je reklamować, bo były niesprawne. Znajomy w sklepie zaproponował mi TRW i wziąłem jest, bo TRW robi zawieszenie do wielu samochodów. Jak narazie nie narzekam na nie.:D

Opublikowano

Panowie czy te amortyzatory są wartę uwagi

=Amortyzatory AUDI A4 B5 1995-2001 +AVANT TYŁ GAZ= (3124933869) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ten sam sprzedający ma komplet odstojników i gum za 20 zł więc za całość zapłacił bym tylko 150 zł plus wysyłka czy warto w coś takiego zainwestować?

Dodam, że wymiana nie jest dla mnie problematyczna (garaż to mój drugi dom) ;-D

Opublikowano

za tą cenę to rewelacji i trwałości się nie spodziewaj. jak masz dwa razy wymieniać to lepiej dołóż troszkę kasy i kup coś firmowego :D

Opublikowano
  • Autor

po zakupie takich pretow to mozna rzeczywiscie nabawic sie neuropati XD Nie tak jak mowia koledzy lepiej doplacic i zakupic cos firmowego o jakim prowadzeniu mowisz kolego na naszych drogach to nawet abrams m1a1 pogubi gasiennice stawiam tylko na tlumienie i miekkosc.

Opublikowano

koledzy podłącze sie do tematu

Jakie amorki byly montowane w A4 B7 bo jak dla mnie one sa dobre i najchętniej to bym je kupił, ewentualnie które sa lepsze gazowe czy olejowe

może ktoś na forum oferuje sprzedaż.

Opublikowano

hager

Jakie amortyzatory? Gazowe czy olejowe? / Artykuły / Części samochodowe iParts.pl - największy wybór auto części

Wracając do mojego tematu to czy sądzicie, że olej po zimie z niego wypłynie czy gaz wyleci, czy zaworki poklękają, co się może z nimi stać?

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 19:36 ----------

400 zł za komplet Bilstein :shock3: to już wole kupić Chińczyka i wymienić je 3 razy (może zimnie zdanie jak je założę i po 5 tysiącach km się rozlecą - ale w to wątpię)

Opublikowano
  • Autor

to duzo? ja mysle ze to cena jeszcze w miare po co potem rozbierac bez konca

Opublikowano

W mojej istnieją jeszcze oryginały Sahs więc ją takie same kupię i takie będę polecał. Sahs miałem w gilfie:) i byłem zadowolony także polecam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.