Skocz do zawartości
IGNOROWANY

czy te wtryski są coś warte? link do aukcji


oktawiusz5

Rekomendowane odpowiedzi

ja od niego brałem też 216 to Muszka D płaciłem 700 zł na tyle sie dogadałęm przywiózł mi osobiście wszystko jest ok po założeniu tych wtrysków zrobisz korektę czipa i bedzie śmigał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez od niego brałem ale FRATELLI BOSIO i polecam...dogadaj sie z nim i odeślesz mu swoje stare wtryski to bedziesz miał taniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest różnica ale w CENIE :)

Od około 3 lat w ofercie star diesel i zero problemów !!

Chcesz wiedzieć więcej pisz PW

---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

PS. widzę że ktoś ładnie donosi do adminów, nawet domyślam się komu nie po nosie był mój poprzedni post. Czyżby prawda zabolała o kłamstwach w sprawie wkładania pseudo końcówek "made in germany" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sarkaz komu opłaca się kupować nową maszynę z drukarką dla wydruków z regulacji wtrysków 2 sprężynowych ?

Są dostępne maszyny regulujące 2 ciśnienia ale nie są to urządzenia naszpikowane elektroniką i nie jest możliwe podłączyć do nich drukarki...

To już przeżytek w który każdy wie że nie warto inwestować...

Lepiej za te pieniądze zainwestować w maszynę do pompek lub common rail... chodzi o kasę około 150 000 .... zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi że to musi być wydruk z maszyny,tylko grzecznie zapytałem czy dostane jakiś papier że są ustawione ciśnienia choćby zwykłą kartke i pieczątke zakładu,to cena poszła do góry z 1300zł na 1500zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz made in germany ? a jakie końcówki masz ? italy ? star diesel ?

reklama na forum ? ktoś zapytał o jakość i opinię na temat wtrysków,

wiec wyraziłem swoje zdanie na ten temat i opisałem dokładnie w poprzednim poście jak się zachowują końcówki różnych firm ale dziwnym trafem POST ZNIKNĄŁ :facepalm:

Siedząc w temacie diesla już bardzo długo i praktykując akcesoria różnych firm sądzę iż moja opinia dla osób które pytają jest istotna.

Widzę że najlepiej jak to forum zrobi się prywatnym i nikt inny lepiej aby nie wkraczał do tego kręgu ? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz made in germany ? a jakie końcówki masz ? italy ? star diesel ?

reklama na forum ? ktoś zapytał o jakość i opinię na temat wtrysków,

wiec wyraziłem swoje zdanie na ten temat i opisałem dokładnie w poprzednim poście jak się zachowują końcówki różnych firm ale dziwnym trafem POST ZNIKNĄŁ

Siedząc w temacie diesla już bardzo długo i praktykując akcesoria różnych firm sądzę iż moja opinia dla osób które pytają jest istotna.

Widzę że najlepiej jak to forum zrobi się prywatnym i nikt inny lepiej aby nie wkraczał do tego kręgu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

speckom - silniki VP to już powoli przeżytek i w każdym nie koniecznie większym mieście znajdzie się ktoś z maszyną do ustawienia - 20-40zł/szt a przy dobrym układzie za flaszkę

dlatego pytam o same końcówki. Dzięki za odpowiedź

muszka.d może Ty sprzedajesz same końcówki ?

opinie na temat takich wtrysków istotne, jednak szkoda że nie pisane przez użytkowników którym sprzedałeś

widziałem post który zniknął, myślałem że sam go edytowałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydra sprzedawaliśmy same końcówki ale od czasu jak ludzie zaczęli kombinować że końcówka uszkodzona itd i oni chcą oddać wszystkie itd itp daliśmy sobie spokój z resztą nie mamy w tym interesu żeby sprzedawać same dysze.

Co do opinii osób które kupiły to jak widać na allegro nie ma negatywnych oraz jest kilka osób, konkretnie na tym forum nie znam... ale vwgolf, ibiza, leon znajdzie się bardzo dużo osób. Z resztą nie robiłbym problemów sprzedając zwykły bubel i mówiąc że oferowane wtryski są SUPER JAKOŚCI ZBUDOWANE NA DYSZACH Z KOSMOSU a tak naprawdę mogłoby być inaczej...

Miałem kilka informacji że ktoś napotkał się na taką sytuację i udowodnił to że dostał całkiem coś innego niż powinien i do dnia dzisiejszego jest molestowany przez sprzedającego, poprzez głupie @, telefony i komentarze na allegro.

Nie wnikam co ktoś oferuje... jego prywatna sprawa, czy to oryginał czy "no name"

Wiele osób wciskało CIEMNOTĘ pisząc że oferuje wtryski 0.216 na końcówkach STAR DIESEL

tylko moje pytanie brzmi ?! w jaki sposób posiada końcówki star diesel, skoro my jesteśmy wyłącznym ich odbiorcą w PL ?

importuje je z innego państwa, podczas gdy tamto państwo importuje je jeszcze z innego państwa ? a finalnie okazuje się że jeszcze ktoś taki jest w stanie zaoferować omawiane kompletne wtryskiwacze z owymi dyszami taniej niż w moim wypadku ma to miejsce :facepalm: dokłada do interesu ? :doh:

ktoś tutaj czegoś nie rozumie ? dla mnie wszystko jest jasne :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firad robi DSLA150P764 ? chętnie kupię 100 sztuk

7diesel - najtaniej 100 zł sztuka , razy 4 sztuki = 400 zł + obsady = ~550 zł + regulacja(dla klienta minimum 40 zł sztuka - 2 ciśnienia ! ) = ??????

a ja za komplet 0.216 widzę inne ceny niż wynik mojego "równania"... no ale "wolny kraj" więc kto komu zabroni dokładać do biznesu... no chyba że rozwiązanie jest inne... zapakować chińczyka za groszowe sprawy i gonić pod nazwą bosch, :facepalm:

BOSCH - jest bosch ale co konkretnie w zestawie jest bosch-a ?

dysze dsla150p764 stanadyne :facepalm:

Bez urazy ale może nauczy Cię to trochę pokory... doszły mnie informacje że oferujesz "STAR DIESEL" dlatego napisałem na ten temat kilka postów, inaczej bym nie wypowiadał się w ten sposób bo nie jest to w mojej naturze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...