Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regulacja lędźwi przedni fotel


bart1907

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie odnośnie regulacji lędźwi w przednich fotelach. Przy fotelach mam regulację lecz nie działa czy to może być tylko atrapa czy coś nie działa jak należy.

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

W kodzie wyposażenia nie mam numeru związanego z regulacją foteli.

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może były fotele wymieniane i ktoś coś nie podłączył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie... sprawdź czy wszystko jest podłączone, czy kostka czasem gdzieś tam nie zwisa :wink: Ja mam podobny klopot, pompowanie poduch mi dziala ale przesuw w obu fotelach już nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak kupiłem auto to na początku raz działało raz nie,potem zdechło całkowicie.

Rozebrałem,przeczyściłem styki i śmiga jak nówka:wink:

Dasz rady samemu to zrobić????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same lędźwie, regulacja góra dół muszę pompować wajchą :) gdzie szukać tych kostek styków i jak to wszystko rozebrać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

redconncetorpins.JPG

Pin 1: N/C

Pin 2: Zasilanie lampki przestrzeni nóg pasażera za kierowcą

Pin 3: Masa lampki przestrzeni nóg pasażera za kierowcą

Pin 4: Zasilanie elektryki fotela

Pin 5: Masa elektryki fotela

Pin 6: CAN High (sygnał ze sterownika memo)

Pin 7: CAN Low (sygnał ze sterownika memo)

Pin 8: N/C

Pin 9: Linia diagnostyczna sterownika memo

Pin 10: Połączenie sterownika memo ze sterownikiem drzwi kierowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, temat trochę przycichł, nie było dalszych postów a ja mam to samo w moim b6. Mam je od tygodnia i taka sama usterka - nie działa ustawianie elektryczne. Ale tylko to ....po za tym lampka za siedzeniem na dole świeci się, grzanie w zadek działa. Podłączone jest ładnie kostki sprawdzone, poduszka boczna podłączona. Czy udało się rozwiązać problem u Ciebie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, nie mogę jak na razie zlokalizować bezpiecznika, znalazłem w jednym z wątków info że " bezpiecznik (czerwone gniazdo) od regulacji fotela jest zaraz pod przekaźnikiem (złaczem) 75x" żeby się tam dokopać muszę chyba zdemontować całą pokrywę pod kierownicą ? od strony bezpieczników nie dam rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak od fotela kierowcy jest pod ta pokrywa pod kierownica przykrecona jest tylko na 3 sruby bezpiecznik plytkowy 10A jezeli same el. ledzwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie czego od fotela pasażera jest oddzielny bezpiecznik pod czarnym progiem wewnetrznym drzwi w kacie ;) próg jest na zatrzaskach ;)

Zrobiłem pomocnicze foto ;p :

1478697.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki:wink: oblukam co i jak z tymi bezpiecznikami i opiszę jak już naprawię

---------- Post dopisany 29-04-2013 at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany 28-04-2013 at 22:37 ----------

hej, sprawdziłem w końcu kody mojego cuda i okazało się że fabrycznie miał zwykłe foteliki:doh: poprzedni właściciel wsadził sobie kubełki. Niby wszystko podłączone pod fotelami grzenie działa ale elektryka lędźwi już nie. Pozaglądałem i bezpieczników w spodziewanych miejscach brak:thumbdown: także lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak fabrycznie el. lędźwi / pełnej elektryki nie było to bezpieczników nie będzie. ;) w czerwonej kostce masę masz już fabrycznie musisz tylko + podciągnąć i będzie działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepnę się pod temat, bo właśnie dzisiaj wymieniłem zwykłe fotele na sporty i oczywiście nie ma pinu z "+" w czerwonej kostce . Skąd najlepiej wziąść + do zasilenia foteli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...