Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zapaszki do auta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak wiadomo gusta są różne i się o nich nie dyskutuje :decayed: ale chciałbym żeby każdy powiedział czym się narkotyzuje podczas jazdy CCCO :wink:

Jak dla mnie na + są:

- Wunderbaum Kokosnuss - fajna nuta kokosa z wanilią

- California Scents Napa Grape - zapach winogron, świeży ale intensywny, nie polecam ustawiania puszki na full power :wink:

- Chemical Guys Stripper Scent - jak dla mnie numer jeden, kto nie czuł, nie zrozumie :decayed::grin::grin:

- My Shaldan Lime i chyba Splash - udane zapachy, przy tym nie kosztują wiele, do dostanie m.in. w Tesco

Mnie osobiście nie podpasowały:

- California Scents Concord Cranberry - moja reakcja - WTF is that!?

- California Scents Coronado Cherry - kupiłem bo wiele osób poleca, mnie nie podpasował...

- Wunedebaum Vanilla aroma - hmmmm... zapach wykorzystywany we wszelkich warsztatach i komisach do "odświeżenia" wnętrza, w praktyce ukryłby zapach trupa, sposób użycia - wieszamy 3 choinki na luterku, wystawiamy auto na działanie promieni słonecznych na min. 3 godziny, upewniając się wcześniej że wszystkie szyby i drzwi są szczelnie zamknięte...

Opublikowano

CG Stripper Scent nr. 1 :whistling:

CS Coronado Cherry - mocny, ale nie podszedł mi, chyba guma balonowa?

CS Cinnamon Apple - bardzo fajny, sama nazwa mówi jaki to zapach, przypomina nastrój świąt :)

CS Hawaian Garden - fajny, lekki zapach, idealny na wiosnę - pachnie ogrodami :)

Opublikowano
  • Autor

Muszę przetestować CS Cinnamon Apple, szkoda że do grudnia tak daleko:wink:

Słyszałem że Golden State Delight też jest niczego sobie...

Opublikowano

Tylko i wyłącznie My Shaldan-Squash Limonka też jest ok i Jabłuszko ! Kupowałem CS to żaden mi nie podchodził i wszytkie wylądowały w garażu zmarnowałem dużo kasy na testy.

Edytowane przez kris-krzysztof

Opublikowano
  • Autor

Spróbuj Strippera to dopiero poczujesz :decayed:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
Spróbuj Strippera to dopiero poczujesz :decayed:

Tapnięte z SGS III

Od razu poczułem ten zapach jak się otworzyło samochód :wink:

Opublikowano
  • Autor

Zobaczysz co będzie latem :wink:

Opublikowano

az taki fajny jest? :D trzeba będzie sprawdzic... Mi od zawsze podobała się czarna choinka Wunderbaum ale wiadomo jak z trwałoscia u niej :/

Opublikowano
  • Autor

Jest fajny :naughty: zresztą poczytaj opisy na internecie. Ogólnie pachnie tak jakby autem jechała niedawno fajna, ładnie pachnąca dziewczyna, jeśli masz żonę to nie kupuj bo pomyśli że masz kochankę :wink:

Opublikowano

Ja od kąd mam Audi (1,5) roku jadę na choineczkach Wunder Baum.

Opublikowano

ważne żeby głowa nie bolała podczas długiej jazdy zapach może zmulić kierowce

Opublikowano
Jest fajny :naughty: zresztą poczytaj opisy na internecie. Ogólnie pachnie tak jakby autem jechała niedawno fajna, ładnie pachnąca dziewczyna, jeśli masz żonę to nie kupuj bo pomyśli że masz kochankę :wink:

miki miałeś rację, dziś zakupiłem Strippera i najchętniej nie wychodziłbym z auta, zapach jest rewelacyjny :grin:

Opublikowano
  • Autor

Cieszę się że się spodobał, tylko się nie zaduś :wink:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

postaram się, odrobinkę zaaplikowałem i już czuć :wink:

Opublikowano

Ktos podpowie mi co to za zapach jest ten stripper?? To jest w płynie?jezeli tak,to jak to stosujecie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

zapach jest w płynie, ja rozpyliłem na dywanikach i boczkach drzwi - efekt niesamowity:wink:

Opublikowano

co ile trza psiukać?

Opublikowano

W lato 2-3 psiknięcia pod dywanik, nawiew i zapach potrafi się utrzymać do tygodnia.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.