Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zapaszki do auta


miki

Rekomendowane odpowiedzi

California Scents Cherry, można powiedzieć że na pierwsze wąchanie podpasował mi i żonie :). Zobaczymy jak będzie po 10 dniach stania zamkniętego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie zakupiłbym Chemical Guys Stripper Scent tak ze 188ml tylko nigdzie nie ma ewentualnie powkładam kilka panienek i też powinno być :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i spoko tez zakupilem strippera. Panowie jak dodac te emotki ? bo u mnie nie widze nigdzie ich ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez zakupilem stripa ,spsikalem wnetrze i co ? ledwo pachnie albo wcale :facepalm: albo podroba albo zmieszane z woda ? panowie powiedzcie jak ten zapach jest zapakowany ? tzn jest czarna zakretka na duzej butelce - czy ta zakretka ma jednorazowy pierscien zabezpieczajacy taki jak w nakretkach do butelek z napojami ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez zakupilem stripa ,spsikalem wnetrze i co ? ledwo pachnie albo wcale :facepalm: albo podroba albo zmieszane z woda ? panowie powiedzcie jak ten zapach jest zapakowany ? tzn jest czarna zakretka na duzej butelce - czy ta zakretka ma jednorazowy pierscien zabezpieczajacy taki jak w nakretkach do butelek z napojami ????

Żadnego zabezpieczenia nie ma. Gdzie kupowałeś??

Spsikaj dywaniki z tylu w miejscu gdzie są nawiewy pod fotelem i zamknij auto na jakiś czas, jak wsiadziesz i odpalisz klime to poczujesz :wink:

Tapnięte z SGS III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i spoko tez zakupilem strippera. Panowie jak dodac te emotki ? bo u mnie nie widze nigdzie ich ....

http://a4-klub.pl/sugestie-uwagi-21/emotki-instrukcja-aktywowania-profilu-228362/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie zakupiłbym Chemical Guys Stripper Scent tak ze 188ml tylko nigdzie nie ma ewentualnie powkładam kilka panienek i też powinno być :kox::decayed:

zapach bardzo fajny ale wkurwiało by mnie codzienne psikanie. niestety za***isty minus tego że się nie utrzymuje dłużej. może po wysyceniu jakoś jest lepiej ale tak to kupa

teraz jeżdżę z tym i póki co ładnie śmierdzi

california-scents-zapachy-w-puszce.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie zakupiłbym Chemical Guys Stripper Scent tak ze 188ml tylko nigdzie nie ma ewentualnie powkładam kilka panienek i też powinno być :kox::decayed:

zapach bardzo fajny ale wkurwiało by mnie codzienne psikanie. niestety za***isty minus tego że się nie utrzymuje dłużej. może po wysyceniu jakoś jest lepiej ale tak to kupa

teraz jeżdżę z tym i póki co ładnie śmierdzi

http://www.pielegnowacauto.pl/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/c/a/california-scents-zapachy-w-puszce.jpg

tez to musze zakupic, kolezka przetestowal i naprawde daje rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i starcza na dłuuuuuuuuuugo:wink:

zależy jeszcze jaki zapach i na jaką puszkę się trafi:)

rozmawiałem z kilkoma osobami i każdy mówił że pachną długo ale wiadomo że może być różnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez zamowilem zobacze co to jest jak tak wszyscy chwala:)

Ja również skusiłem sie na strippera zapach extra :decayed: z braku mniejszego kupilem 473 ml nie żałuje :naughty: Polecam! 3 dzien dalej nie wywietrzał , dobrze wyczuwalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...