Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zapaszki do auta


miki

Rekomendowane odpowiedzi

Aha :kwasny: Żeby to tam było to musi cała pucha tam siedzieć a wtedy to troche będzie przeszkadzać pasażerom :whistling: Zdjęcie z góry to myślałem że to coś wysokości max pokrywki i w razie potrzeby można wsunąć uchwyt. W takim razie entuzjazm opadł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co wsadziłem w siatkę na tylnim oparciu siedzenia.

Coś tam już sobie pachnie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja CS trzymam w tej kieszonce pod podłokietnikiem i nie jest źle:wink:

Też na chwilkę tak zrobiłem, ale zapach za intensywny. Za blisko nosa ;-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czytałem całego wątku, ale totalnie nei polecam badziewia sprzedawanego jako "zapachowa saszetka".

kiedys kupiłem, innym razem dostałem, zadnego zapachu to z siebie nie wydziela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dzisiaj dostałem kilka zapachów CALIFORNIA SCIENTS.

Na pierwszy ogień Newport New Car. Panowie, gdzie to umieścić najlepiej by efekt był a nie latało po aucie?

i jak pachnie jakoś ładnie Ci ten zapach? ostatnio kupiłem innej firmy co się wkłada w nawiew to zapach nie przypomina nazwy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w sumie trzy.

Wrzuciłem NEW CAR do znajomka, jakoś tak średnio daje.

Do siebie wrzuciłem Lagune i daje radę póki co. Otwieram autko i czuć ten zapach.

I jeszcze trzecie CHERRY, też w miarę mocno się rozeszło po aucie.

Tylko coś ten pierwszy lipa :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Mi się bardzo podoba, pachnie jakby bardzo ładna Pani wysiadła właśnie wysiadła z samochodu, taka nutka wanilii :naughty:

Trochę mało trwały ale warto jak dla mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapach jest naprawdę ładny, ale u mnie jakoś dłużej nie mógł się utrzymać. Kivlov jak chcesz mam 2 takie buteleczki, nówki, nie ruszane, nawet kupione u tego samego sprzedającego na allegro, więc mogę ci odsprzedać:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stwierdzam że w letnie dni przy otwieraniu szyb czy szyberka szybko się ulatnia piękny zapachach raczej na jesień i zimę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha :kwasny: Żeby to tam było to musi cała pucha tam siedzieć a wtedy to troche będzie przeszkadzać pasażerom :whistling: Zdjęcie z góry to myślałem że to coś wysokości max pokrywki i w razie potrzeby można wsunąć uchwyt. W takim razie entuzjazm opadł :decayed:

Ja jeżdżę autem sam..na tyle jeździ córka parę razy w tygodniu więc nikomu nie przeszkadzają zapaszki w cupholderach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha :kwasny: Żeby to tam było to musi cała pucha tam siedzieć a wtedy to troche będzie przeszkadzać pasażerom :whistling: Zdjęcie z góry to myślałem że to coś wysokości max pokrywki i w razie potrzeby można wsunąć uchwyt. W takim razie entuzjazm opadł :decayed:

Ja jeżdżę autem sam..na tyle jeździ córka parę razy w tygodniu więc nikomu nie przeszkadzają zapaszki w cupholderach :wink:

Chyba że tak, ja nie dużo jeżdżę a jak jeżdze to własnie często mam więcej osób to by się nie sprawdziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Bardzo polecam ZAPACH MARKOWYCH MĘSKICH PERFUM ODŚWIEŻACZ CHOINKA (3313886256) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

o zapachu armani

kiedys mozna było je kupic w tesco

jakieś zapachy typu stripper którego wogóle nie czuć moze sie schować, naprawde fajny zapach czuć go w całym aucie i nie jest za mocny kiedyś miałem tez o zapachu fahrenheit ale dla mnie był za ciężki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najlepsza marka zapachów California Scients - polecam Coronado Cherry lub balboa bubblegum. Sam mam u siebie, jak przestaje pachnieć wyciągam te nasączone sześciany i rozkładam pod siedzeniami. Zapach potrafi się utrzymać przez parę miesięcy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najlepsza marka zapachów California Scients - polecam Coronado Cherry

fajny ale na jeden raz, początek dość mocny, po tygodniu już nie tak intensywny ale mocno wyczuwalny, trawłość rewelacja

CS Fresh Linen - ładny ale nie polecam, prawie nie wyczuwalny w aucie, może z jeden tydzień coś tam zalatywało

CS Santa Barbara Berry - trwałość lepszejsza choć do Cherry wiele brakuje, po dłuższym czasie ledwo ledwo coś tam czuć

ChG Stripper - mnie zawiódł za bardzo małą trwałość

jako alternatywę polecę

Auto Finesse Midnight Oil - ciekawa zawieszka, ładny zapach w stylu Strippera, trwałość jak CS Santa BB, bardzo delikatna woń, jak na choinkę

9218b98bc66bddfb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najlepsza marka zapachów California Scients - polecam Coronado Cherry lub balboa bubblegum. Sam mam u siebie, jak przestaje pachnieć wyciągam te nasączone sześciany i rozkładam pod siedzeniami. :

Też tak zrobiłem i zapach na nowo "odżył":wink: Zobaczymy na jak długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...