Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zapaszki do auta


miki

Rekomendowane odpowiedzi

ja u siebie jak popsikałem tym stripperem to następnego dnia nic nie było czuć :/ jakiś lewy ten mój stripper?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie jak popsikałem tym stripperem to następnego dnia nic nie było czuć :/ jakiś lewy ten mój stripper?

poczytać było od 1 strony :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamowilem wczoraj coronado cherry polecane tu. Wieczorkiem dam znac co i jak.

Wysłane z mojego LG-E610

---------- Post dopisany at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:26 ----------

No i mam coronado cherry. Zapaszek za***isty. Jak się otworzy na full bardzo intensywny ale ja tak lubie, można sobie regulować intensywność. Naprawde polecam zaobaczymy tylko czy wytrzymuje te 60 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wytrzymuje tylko otworz go dosłownie minimalnie :) zapach bedzie ładnie czuć :) po miesiącu może Ci sie wydawać że już jest słaby ale to przyzwyczajenie :) ktoś inny wsiądzie do auta i mu będzie jeszcze pachniało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wzialem na minimum i jest dobrze. Jak za 17 zl jestem bardzo zadowolony.

Wysłane z mojego LG-E610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też testowałem Corronado Chery i było całkiem przyjemnie w samochodzie. Przez 2 dni także miałem go w pracy w takim małym biurze i każdy kto wchodził pytał co tak ładnie pachnie:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stripper scent z chemical guys to przereklamowane badziewie , kupujcie i możecie sobie pryskać nawet 1 litr dziennie a na 2 dzie od nowa bo nic nie będzie czuć , nie dajcie się nabrać na stripper scent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coronado cherry u mnie daje juz drugi miesiac. Troche slabiej ale zwiekszylem intensywnosc i dalej wisienka :D

Wysłane z mojego LG-E610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już też 2 miesiące jest :)

Próbował ktoś inny zapach niż Coronado Cherry od California Scents?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chemical Guys Stripper Scent gdzie go najlepiej rozpryskac?

Ja zawsze daje na wykładzinę wokół dywaników, pod fotele i same dywaniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chemical Guys Stripper Scent gdzie go najlepiej rozpryskac?

Ja zawsze daje na wykładzinę wokół dywaników, pod fotele i same dywaniki.

Ja też tak próbowałem, ale u mnie to nie pomogło. Pachniało zaraz po popsikaniu, ale po kilku godzinach zapachu zero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka od nich i sa fajne, melon, hawaje i winogrono

U mnie już też 2 miesiące jest :)

Próbował ktoś inny zapach niż Coronado Cherry od California Scents?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stripper scent z chemical guys to przereklamowane badziewie , kupujcie i możecie sobie pryskać nawet 1 litr dziennie a na 2 dzie od nowa bo nic nie będzie czuć , nie dajcie się nabrać na stripper scent

nie zgodze sie ... widocznie przyzwyczajasz sie szybko do tego zapachu i często autem jeździsz... ja jeżdze codziennie po kilka minut autem i caly czas czuje zapach... psiknięte w nawiewy i na dywaniki... KAŻDY kto wsiada do auta czuje ten zapach bo sie pyta co tak pachnie.... :naughty::naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...