Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zapaszki do auta


miki

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie wiem co w tych puszkach widzicie. Po otwarciu pachnie trochę max 2dni po czy przestaje i jest lipa :thumbdown::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj wunder baum na lusterko w formie opaski jeszcze pachnie :P to juz 10 dni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy stosuje ktoś z was coś takiego:

ZAWIESZKA ZAPACHOWA INTENSO CAR PERFUME ELEGANCKA (3796023707) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Kupiłem ostatnio w Tesco ten czarny (Black Jack) i jak na razie dość przyjemny zapach, żonie też się podoba. Może ktoś używał innego zapach z tej serii? jak wrażenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie używam nigdy czegoś takiego w butelce zawieszanego na nawiew. Wujas miał i mu butelka pękła,sama od siebie. Z plastików pozłaziła czarna farba, wylało się na navi, kratki, przełączniki. Ma Sa Kra :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie używam nigdy czegoś takiego w butelce zawieszanego na nawiew. Wujas miał i mu butelka pękła,sama od siebie. Z plastików pozłaziła czarna farba, wylało się na navi, kratki, przełączniki. Ma Sa Kra :whistling:

Ale to nie jest żadna butelka z jakąś cieczą. To ma tylko kształt butelki od strony zewnętrznej, a wewnątrz jest taki żel zapachowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na chwilę obecną jaki najlepszy zapaszek ? A forum ma jakieś zamówienia grupowe na np. CS ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cs coronado cherry najlepszy na ten moment. U mnie trzeci miesiac.

Wysłane z mojego LG-E610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem parę zapachów California Scents i jak na razie wygrywa:

-- California Scents Coronado Cherry > po prostu mi ten zapach podszedł aromatycznie

Dwa gumowe, które są ok:

-- California Scents Balboa Bubblegum

-- California Scents Golden State Delight

Nie polecam winogronu, po wejściu do auta na dzień dobry dość nie miły zapach, który potem robi się znośny:

-- California Scents Napa Grape

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupilem california New Car i daje rade.Ciekawe ile sie utrzyma w aucie.CHEMICAL GUYS STRIPPER SCENT-mowicie ze ten taki fajny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHEMICAL GUYS STRIPPER SCENT to fajny zapach, ale niestety z jego trwałością bywa różnie. Przeczytaj kilka stron wcześniej to dowiesz się więcej czy warto:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...