Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zapaszki do auta


miki

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio kupiłem California Scents New Car i porażka :( ledwo wogóle było czuć zapach,nawet na MAXA.Polecam stare sprawdzone Wunderbaum!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem californie balonowa i do tej pory sie trzyma czyli 3 miechy

Moze jednak ktos ma ochote, na zlocie mozna sobike przekazac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten new car też miałem kiedyś z Cali, straszna kaszana w ogóle nie czuć. Za to bubble gum bardzo ok, aż go skręcałem tak mocno było go czuć w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uzytkuje Corronado cherry i jest mega swietny ! Mam zakrecony a i tak zapach mega intensywny ! Poki co jestem mega zadowlony, zobacze na ile starczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uzytkuje Corronado cherry i jest mega swietny ! Mam zakrecony a i tak zapach mega intensywny ! Poki co jestem mega zadowlony, zobacze na ile starczy :)

Starczy na miesiąc spokojnie + dodatkowo zawsze można odwrócić drewienka :) New Car z Californii porażka czuć pieprz i tyle, mulił mnie osobiście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem na próbę Chemical Guys Black Frost i pierwsze wrażenie - słaby :kwasny: trochę Brutalem zalatuje, zobaczę jutro czy coś na plus się zmieniło. Mam nadzieję, że w porównaniu z Stripperem chociaż trwałość poprawiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja robie wtedy kiedy potrzeba a nie zawsze kiedy jadę :) i wtedy starcza na rok

możetobie podoba się ten zapach ale według mnie to ten zapach nawet 2 zł nie jest wart , pachnie jak..... ano normalnie bez szału ..... szkoda tyle kasy na taki badziew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem 4x CS Monterey Vanillia....porażka totalna. W aucie mam otworzone dwa i w ogóle nic nie czuć.
10gk0mw.jpg
28jl3jk.jpg

Edytowane przez krzysinho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dostałeś jakieś leżaki magazynowe/podróbki? Spróbuj namoczyć te drewienka w wodzie, może się uda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem na próbę Chemical Guys Black Frost i pierwsze wrażenie - słaby :kwasny: trochę Brutalem zalatuje, zobaczę jutro czy coś na plus się zmieniło. Mam nadzieję, że w porównaniu z Stripperem chociaż trwałość poprawiona.

i jak tam po paru dniach? byłem bardzo zadowolony ze stripper scent, mam nadzieję, że black frost jest równie ciekawy. Czym to w ogóle pachnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kiedyś takie zapaszki i bardzo mi sie podobały. Jednak z ich trwałością było kiepsko. Może ktoś podpowie czy dobiore taki zapach z jakichś markowych produktów? Dzięki za pomoc.

blister_morski.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem na próbę Chemical Guys Black Frost i pierwsze wrażenie - słaby :kwasny: trochę Brutalem zalatuje, zobaczę jutro czy coś na plus się zmieniło. Mam nadzieję, że w porównaniu z Stripperem chociaż trwałość poprawiona.

i jak tam po paru dniach? byłem bardzo zadowolony ze stripper scent, mam nadzieję, że black frost jest równie ciekawy. Czym to w ogóle pachnie?
tak jak napisałem wyżej, tylko przy rozpylaniu czuć coś ala brutal, później - po paru godzinach zapachu praktycznie brak, gdzieś tam jakaś delikatna nuta, nie wart złotówki.

Wysłane z mojego GT-I9070

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co do California Scents, to można zmoczyć drewienka w wodzie w celu odświeżenia zapachu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co do California Scents, to można zmoczyć drewienka w wodzie w celu odświeżenia zapachu ?

Czytasz kolego wątki czy na pałe piszesz?Wcześniej kolega miki pisał że można spróbować.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...