Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zapaszki do auta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ciekawe jakby dac strippera w pojemniczek od ambibura i dac w kratke jaki byłby efekt. Ktoś próbował?

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

ze stripperem próbowałem już chyba każdej możliwości aby przedłużyć nutę zapachową w aucie - niestety bez skutecznie.

Pozostaje codziennie rano lekko rozpylić

Opublikowano

Ciekawe jakby dac strippera w pojemniczek od ambibura i dac w kratke jaki byłby efekt. Ktoś próbował?

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Próbowałem takich cudów, ambipure jest oleisty i długo siedzi w pojemniku, wszystko inne (nawet olejek zapachowy z Rossmanna) wyparowuje w mgnieniu oka.
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Miał ktoś już z was ten zapach Audi gekon quattro ?? :naughty:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Niestety mam już drugi scents i d*pa słabo pachnie.


Macie cos lepszego od scenta?

Opublikowano

Mam Gekona kwiatowego, kupiłem w sobotę i mi się zapach bardzo podoba... Czuć w aucie przyjemną woń, ale nie do przesady...

Czyli nie wsiadasz jak do auta z jakimś zapachem który czuć na kilometr, tylko wsiadasz do auta które po prostu przyjemnie pachnie :)

Mi to w 100% odpowiada i tego oczekuję od zapachów... Czuć jak się wsiada, ale nie capi jak wunder baumem ;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Kupiłem czerwonego i moim zdaniem jak na 60zł to pachnie słabo. Znaczy się mało intensywnie i krótko. Po tygodniu nic już nie czuć. Chyba, że paluchem po gekonie przejedziesz. 60zł to chyba opłata za wygląd i logo audi bo nie za zapach.

Btw widziałem ostatnio takiego wielkiego zmutowanego podróbę gekona w auchan :D wyglądał jak z Czernobyla czy co :}

Opublikowano

Ja osobiście gustuję ostatnio w zwykłych, tanich woreczkach z granulkami (można je kupić nawet w biedronce) i używam mixa CZARNY + CZERWONY (owoce leśne) i zapach mega jak dla mnie, nie bije w nos jak zwykłe zapachy a jednocześnie "czuć" to coś :D

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Ktoś testował zapachy 7TIN ??? Puszki podobne do California Scents.

Zamówiłem CS a dostałem właśnie coś takiego. Kawowy zapach, który po otwarciu jest dość fajny, zobaczymy jak postoi w aucie :D

Edytowane przez MAT1000

Opublikowano

Gdzie kupić panowie ten zapach Stripper Scent

Opublikowano

Ja ostatnio odkurzaczem pozbierałem granulki z takiego zapachu w woreczku :D który rozsypał mi się w aucie. Mega sprawa teraz przy każdym odkurzaniu czuć w całym mieszkaniu zapach :)

Opublikowano

Stripper Scent mozna kupic na allegro

Opublikowano

Na ile czasu starczy mi butelka Strippera przy takim racjonalnym stosowaniu ? ;)

Opublikowano

mała butelka? zakładając że robisz 2 psiknięcia codziennie i nic Ci się nie wyleje (dostarczane atomizery mają tendencję to przeciekania po jakimś czasie) spokojnie 1 msc

Edytowane przez Denis

Opublikowano

Polecam Scentway IMAO (szczególnie New York).

Opublikowano

Scentway IMAO na ile to starcza?

Nie ukrywam, że cały czas suzkam zapachu jaki miałem od zakupu auta, Cyzli zapach nowego auta. Coś fantastycznego. Na allegro sa koncetraty z Renault ktoś stosował?


http://showcarshine.pl/home/1855-chemical-guys-stripper-scent-38l-.htmldobra cena na stripera :)

Opublikowano

Scentway IMAO na ile to starcza?

Nie ukrywam, że cały czas suzkam zapachu jaki miałem od zakupu auta, Cyzli zapach nowego auta. Coś fantastycznego. Na allegro sa koncetraty z Renault ktoś stosował?

http://showcarshine.pl/home/1855-chemical-guys-stripper-scent-38l-.htmldobra cena na stripera :)

Testuje, wisi 2 tygodnie dopiero.

Opublikowano

Ostatnio stałem się leniwy ze Stripperem i nabyłem za całe 4Euro gekona wanilię. W końcu ładnie wygląda i zabiło zapach skór po gliptonie :D

Następnym razem w markecie wezmę inne zapachy na próbę.

41nLerjhnML.jpg

Opublikowano

Używałem, szału nie robił, mało intensywny, naprawdę trzeba było dużo popsikać, żeby coś pachniało

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.