Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zapaszki do auta


miki

Rekomendowane odpowiedzi

Aerona Gold totalne nieporozumienie wydana kasa w błoto nic nie utrzymuje się zapach.

Samochód stał na dworze ?

Przy niskich temp. prawie każdy perfum nie odparowuje tak jak przy wyższych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ale dziwne, naprawdę, ja po dwa trzy strzały na każde siedzisko z tyłu i przodu, i zapach utrzymuje mi się do trzech tygodni nawet.....możne jakiś wywietrzały albo felerny trafiłeś, albo może inne zapachy miałeś mocne i miesza się to wszystko.... :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle od niego biorę i zero problemów,ciężko wyczuć co jest nie tak.......

Kupiłem i ja na próbę.

Utrzymuje się jakieś 3 do 4 dni.

Kwestia jeszcze tego kto jakie ma powonienie i jak szybko się przyzwyczaja do zapachu.

Szczerze powiedziawszy też miałem nadzieje że się będzie utrzymywał dłużej tak chociaż z tydzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo też zależy pewnie od temperatury w aucie. Jak wsiądziesz do zimnego to gorzej czuć, a jak się rozgrzeje to już jesteś przyzwyczajony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem PLAK-a w płynie do pryskania (wanilia) zapach utrzymuje się około 3 dni i znowu trzeba popryskać ;)

Niżej zdjęcie poglądowe:

http://www.vipdystrybucja.pl/pics/sklep_produkty/865_img1_f6f3b2510d0ebec72317728d71b8d19a.jpg

Kupiłem na stacji za 19.99,-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnych plaków do samochodu nigdy więcej !!!

Kupiłem plaka do czyszczenia nawiewów taki w sprayu z długa plastikową rurka którą się wkłada do kanałów powietrznych i pryska do srodka.

Skończyło się tym że musiałem zmienić wszystkie wloty powietrza te kratki nawiewów oraz schowek pasażera i ten kierowcy nad nogami .

To DZIADOSTWO !! normalnie rozpuszcza plastik robi się tak kruchy że w głowie się nie mieści popękały kratki a schowki a szkoda słów do wyrzucenia było wszystko....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od miesiąca mam CS CORRADO CHERRY. Zapaszek naprawdę ładny cukierkowy cały czas go czuć a jest pod siedzeniem i ustawiony na minimum ale po jakimś czasie robi się już mdły. Następny będę szukać jakiś świeższy zapach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo też zależy pewnie od temperatury w aucie. Jak wsiądziesz do zimnego to gorzej czuć, a jak się rozgrzeje to już jesteś przyzwyczajony ;)

To tak jak z perfumami. Nasz nos się przyzwyczaja więc już nie czujemy. Wtedy dajemy ponownie. Osoby postronne odczuwają to jako przesadzone.

Warto zapytać kogoś, kto nie jeździ z nami na codzień, czy coś czuje....

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś zapach skóry Gliptona i niestety nie było szału z trwałością, potem zacząłem używać Coronado i bywało różnie, raz zapach utrzymywał się przez ponad pół roku, innym razem miesiąc, chyba zależało to od partii, albo dystrybutora. Ale już gdzieś od roku kupuję w marketach (Auchan, Carrefour) zapach Fragrans Amour Sensuel. Zapach wg mnie baaaardzo przyjemny, do tego zawieszka pachnie przez 1,5 - 2 miesięcy, a kosztuje 5zł :) Polecam!

Edytowane przez Kamuś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Gliptona potwierdzam, u mnie też bardzo szybko stracił aromat,  a do najtańszych nie należy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja prywatnie polecam Scentway Voyage a Ney York :wink: ten kto lubi fajne męskie perfumy - na pewno go polubi - u mnie już 3 pod rząd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...