Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zapaszki do auta


miki

Rekomendowane odpowiedzi

Do tej pory stosowałem w samochodach AmbiPur Car, ale po zmianie linii zapachowej odrzuciło mnie całkowicie od tego produktu.

Kilka dni temu przez przypadek wpadłem na nowy produkt WunderBaum i jestem zachwycony odświeżaczem New Car z linii Invisi:

http://wunderbaum.pl/kategoria-produktu/invisi/

Bardzo prosty montaż w kratce nawiewu, a sam zapach nie jest taki intensywny jak w choinkach lub podobnych produktach. Polecam!

Edytowane przez Krumak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory stosowałem w samochodach AmbiPur Car, ale po zmianie linii zapachowej odrzuciło mnie całkowicie od tego produktu.

Kilka dni temu przez przypadek wpadłem na nowy produkt WunderBaum i jestem zachwycony odświeżaczem New Car z linii Invisi:

http://wunderbaum.pl/kategoria-produktu/invisi/

Bardzo prosty montaż w kratce nawiewu, a sam zapach nie jest taki intensywny jak w choinkach lub podobnych produktach. Polecam!

Problem z takimi zapachami jest czas działania. Bardzo szybko tracą moc i są prawie nie wyczuwalne.

Eksperymentowałem z kilkoma pokroju AmbiPur i jak dla mnie lipa. Na razie najlepsze dla mnie są zapachy California Scents bo długo się utrzymują. Co do zapachu to trzeba testować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecicie koledzy jakiś zapach / firmę - który pachnie dłużej niż tydzień ? :P Kupowałem różne california, te choinki, woreczki i wszystko na początku tak pachnie że w aucie się nie da wysiedzieć a po tygodniu nic nie czuć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecicie koledzy jakiś zapach / firmę - który pachnie dłużej niż tydzień ? [emoji14] Kupowałem różne california, te choinki, woreczki i wszystko na początku tak pachnie że w aucie się nie da wysiedzieć a po tygodniu nic nie czuć :)

No nie mów ze zapach z cs pachniał tylko tydzień ? Cs Corrado Cherry u mnie ponad dwa miesiące

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecicie koledzy jakiś zapach / firmę - który pachnie dłużej niż tydzień ? [emoji14] Kupowałem różne california, te choinki, woreczki i wszystko na początku tak pachnie że w aucie się nie da wysiedzieć a po tygodniu nic nie czuć :)

No nie mów ze zapach z cs pachniał tylko tydzień ? Cs Corrado Cherry u mnie ponad dwa miesiące

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Potwierdzam. Sam szukalem czegos dlugotrwalego i jest mega. Caly czas czuc intesywny zapach po ponad 1,5 miesiaca. :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić produkty sonax royal air. Pojemność 0.6 L taki odświeżacz powietrza w plynie psiukany z butelki. Bardzo wydajny ,wystarczy psiknać raz czy dwa gdzieś na jakiś element, można dodawać też przy praniu.Kiedyś kolega z myjni mi polecił i stosuję go już kilka lat. Fajne też są zawieszki o zapachu skóry lub kawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Areon Gold używam cały czas, dla mnie mega :good: , Areon Blue i Silver już mi nie podchodziły....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja psikam na siedzenia czy podsufitkę lub dywanik, nie pozostawia tłustych plam, ładnie się wchłania, psikam z reguły fotele i co 3 tydzień poprawiam, mega trwałe te zapachy są, ja od siebie polecam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***isty jest, nawet jak zapomnisz perfumu to ratuje sytuacje i możesz siebie psiknąć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stripper kibel straszny po dwóch godzinach już go nie było :facepalm:


Zapach w miarę ładny, u Mojej drugiej połówki w aucie używałem ale trwałość to tragedia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***isty jest, nawet jak zapomnisz perfumu to ratuje sytuacje i możesz siebie psiknąć :decayed:

Haha :D jak tak to się już przesyłki nie mogę doczekać ;) Podobno tam w zestawie jest jakiś kartonik żeby jego psikać, a Ty to na tapicerkę bezpośrednio aplikowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kartonik nie psikaj szkoda, ja na całe fotele psikam z tyłu i przodu, po dwa strzały na siedzisko i oparcie ale możesz też na dywaniki czy podsufitkę jakichkolwiek plan nie zauważyłem z reszta producent tez pisze że nie zostawia tłustych czy innych plam także luz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...