Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zapaszki do auta


miki

Rekomendowane odpowiedzi

Temat, super. Też sporo zapachów już przerobiłem, teraz polecę po temacie tak jak i wy. Zobaczymy jak będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem przez allegro http://allegro.pl/areon-car-new-perfume-gold-50ml-hit-lodz-i6197013075.htmlczekam od soboty i paczka nie wysłana, także radzę uważać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale drogo, panowie tutaj zamawiajcie, od roku kupuje od tego sprzedawcy.....



http://allegro.pl/zapach-samochodowy-areon-gold-perfumy-i6464321717.html


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja testowalem różne california scents i najbardziej mi podchodzi coronady cherry- to jest mój ulubiony zapaszek do auta.

A aktualnie już któryś raz dostałem w sklepie z częściami zapaszek K2 zielona herbata i tez jest fajnie :) pachnie ze 3 tygodnie intensywnie a pozniej widac ze olejek sie skonczyl i wymiana :) polecam spróbować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Areon gold miałem w aucie gdy je kupiłem. Super zapach lecz trudno dostępny w sklepach (kiedyś byl w kauflandzie). Miałem też serię Silver i Platinum ale gold najlepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na k2 bym uważał... kupując te małe flakoniki vento z drewienkiem potrafią przesiąknąć że zaczną kapać. Mają też atomizery mniejsze i większe też z ustrojstwa cieknie po kilku użyciach :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aeron Gold zamówiony zobaczymy co to będzie.

mam nadzieje, że będzie tak jak piszecie, lepszy od stripera

Edytowane przez kivlov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem przez allegro http://allegro.pl/areon-car-new-perfume-gold-50ml-hit-lodz-i6197013075.htmlczekam od soboty i paczka nie wysłana, także radzę uważać.

Również nie polecam tego sprzedawcy, nawet był przez chwilę na forum ze swoją ofertą. Też na przesyłkę czekałem 2 tygodnie, na maile nie raczyli odpowiedzieć, na szczęście zamówiłem za pobraniem więc nie straciłem. Ostatecznie przesyłka została do mnie wysłana, ale pisałem, że jak wyślą to będzie zwrot, więc jej nie odebrałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B

Aeron Gold zamówiony zobaczymy co to będzie.

mam nadzieje, że będzie tak jak piszecie, lepszy od stripera

Będzie na pewno miałem Strippera i ten zapach to po prostu porażka co do trwałości, mi w sumie już tak auto przeszło Areonem że cały czas go czuje jak tylko otwieram drzwi od auta, co trzy tygodnie poprawiam na siedzeniach i jest git, mi osobiście bardzo podszedł ten zapach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do męskich perfum ale ciężko mi opisać do czego można to porównać, Silvera i Blue nie polecam aczkolwiek Blue spodobał się Mojemu teściowi ;)​ Silver trochę słaby, strasznie indywidualna kwestia zapachy, miałem też Vanile od Areona i tez bardzo fajna....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem przez allegro http://allegro.pl/areon-car-new-perfume-gold-50ml-hit-lodz-i6197013075.htmlczekam od soboty i paczka nie wysłana, także radzę uważać.

Również nie polecam tego sprzedawcy, nawet był przez chwilę na forum ze swoją ofertą. Też na przesyłkę czekałem 2 tygodnie, na maile nie raczyli odpowiedzieć, na szczęście zamówiłem za pobraniem więc nie straciłem. Ostatecznie przesyłka została do mnie wysłana, ale pisałem, że jak wyślą to będzie zwrot, więc jej nie odebrałem :)

No to sobie poczekam, napisałem 4 maile oczywiście zero odpowiedzi, dodzwoniłem się za którymś razem to powiedzieli że oddzwonią jak sprawdzą czy wysłali. Oczywiście zero odzewu. Dodzwoniłem się kolejny raz to powiedzieli że wysłali dzień wcześniej.

Dziwne bo zawsze dostawałem powiadomienie od Inpostu że paczka została wysłana, w tym przypadku nic takiego nie miało miejsca.

Chyba długo poczekam sobie na paczkę, ja niestety zapłaciłem z góry, nigdy nie miałem takich problemów na długie oczekiwanie na zamówienie jak w tym przypadku.

Całkowicie i zdecydowanie odradzam jakiekolwiek zakupy u tego sprzedawcy. Jak w końcu otrzymam paczkę oczywiście wystawię odpowiedni komentarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tematu i zachwalaniu Areona, zamówiłem Golda. Zobaczymy czy podejdzie mi zapach, wcześniej używałem czarnego Arila w woreczku z Biedy i mi zapach odpowiadał, a i utrzymywał się jakiś czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na k2 bym uważał... kupując te małe flakoniki vento z drewienkiem potrafią przesiąknąć że zaczną kapać. Mają też atomizery mniejsze i większe też z ustrojstwa cieknie po kilku użyciach :/

Sprawdzalem to dokladnie i nawet po przechyleniu buteleczki do gory nogami nic sie nie dzieje przez dlugi czas. Takze czuje sie bezpieczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na k2 bym uważał... kupując te małe flakoniki vento z drewienkiem potrafią przesiąknąć że zaczną kapać. Mają też atomizery mniejsze i większe też z ustrojstwa cieknie po kilku użyciach :/

Sprawdzalem to dokladnie i nawet po przechyleniu buteleczki do gory nogami nic sie nie dzieje przez dlugi czas. Takze czuje sie bezpieczny

Tej buteleczki to akurat nie testowałem, słyszałem od osoby która to sprzedaje ;)

Ale atomizery sam miałem u siebie (mały psikacz i ten z rączką jak płyn do szyb) i oba szybko ciekły. Ten duży zalał mi schowek w drzwiach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj widze, że problematyczna firma, dawno nie slyszlame takich problemów. Mam andzieję, że od kolegi co polecił na forum link użytkownika będzie ok bo tam zamówiłem.


Przyszedł zapach, właśnie zaaplikowałem go w samochodzie zobaczymy co będzie rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...